Беркут на зльоті


Новини: Беркут на зльоті

Підсумки віртуальних Канн: FILM.UA Distribution уклали угоди з компаніями Signature та Eagle!
Після онлайн-кіноринку Marché du Film українське кіно прямує до Великої Британії, Ірландії, Австралії та Нової Зеландії.
Британська компанія Signature придбала права на історичний екшен «Захар Беркут» на територіях Великої Британії та Ірландії. Фільм також буде продемонстровано в Австралії та Новій Зеландії, де дистрибутором стала компанія Eagle.
«Зацікавлення закордонних колег українськими фільмами щоразу доводить: ми навчилися робити конкурентоспроможний контент, який подобається скрізь у світі. Розширення географії «Захара Беркута» є яскравим доказом цього. Навіть у сучасних складних умовах, після карантину, українські стрічки знаходять дорогу до нових країн. І це надзвичайно тішить», – коментує Євген Драчов, менеджер з міжнародних продажів FILM.UA Distribution.
Нагадаємо, що перші дні кіноринку також стали успішними: права на спортивну драму «Пульс» придбала французька компанія TradeMedia, а італійська Eagle Pictures Spa стала дистрибутором стрічок «Захар Беркут» та «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила».
Раніше права на фільм «Захар Беркут» було продано в США та Канаду (дистрибутор – Shout Factory), Іспанію (Flins & Piniculas), у Німеччину та німецькомовну Європу (Capelight Pictures). У лютому кінопрем’єра екшену відбулася у країнах Балтії – Литві, Латвії та Естонії, де дистритбутором стала компанія Volga. А український реліз пройшов у жовтні минулого року.

Алексей Першко 10 липня 2020
Like

Ім’я:
07 серпня 2020
Ваш коментар

популярні новини


Ще скаженіше! Ще скаженіше!

Стартували зйомки зіркової комедії «Скажене Весілля 3»

06 серпня 2020 0 273
Кричати! Кликати! Горіти! Кричати! Кликати! Горіти!

Українська кінореклама 1920-30-х

27 липня 2020 0 1122
Незабуті Незабуті

Презентуємо офіційний трейлер фільму «Забуті», адаптований для глядачів з порушеннями зору або слуху

05 серпня 2020 0 332
Осінній "Носоріг" Осінній "Носоріг"

Зйомки нового фільму Олега Сенцова розпочнуться восени

09 липня 2020 1 1563
Фестиваль LINOLEUM презентує трейлер Фестиваль LINOLEUM презентує трейлер

Та оголошує склад журі

04 серпня 2020 0 384