«Божевільний Макс» обзавівся назвою нової частини


Новини: «Божевільний Макс» обзавівся назвою нової частини

Четверта частина вийшла в прокат минулого тижня.

Не встиг «Божевільний Макс: Дорога люті» облетіти всі кінотеатри в світі, як творець кіносерії про Макса Рокатанскі Джордж Міллер вже оголосив назву наступної частини франшизи.

І так, п'ятий епізод отримав заголовок «Пустота». Правда, доля продовження до кінця не вирішена і залежить від того, чи окупиться в прокаті «Дорога люті».

До запуску четвертої частини, режисер вів переговори зі студією Warner Bros. щодо зйомок одразу двох картин - «Божевільний Макс: Дорога люті» і «Божевільний Макс: Фуріоза», але вони зайшли в глухий кут, не бажаючи ризикувати, тому зійшлися на одному фільмі.

Зараз Міллер повідомив, що у нього є готовий сценарій і в бонусн до нього - новела. Їх походження постановник пояснив тим, що світ «Дороги люті» постійно розширювався, щось регулярно дописувалося, у героїв з'являлися важливі для сюжету передісторії.

Інсайдери подейкують, що новий фільм буде більше зосереджений на протагонисті Рокатанскі. Кажуть, що це вимушений захід, тому що Шарліз Терон не горить бажанням повертатися в проект. Робота над «Дорогою люті» проходила дуже важко. Актриса скаржилася, що у них не було сценарію; весь знімальний період вона згадує, як нескінченну дорогу в нікуди.

Поки ще рано говорити про акторський склад, оскільки подальша доля п'ятої частини буде залежати від того, наскільки добре покаже себе «Дорого люті» в прокаті. Бюджет стрічки склав $150 млн (це тільки виробничі витрати - без урахування маркетингових витрат). У прем'єрний вікенд фільм передбачувано програв комедіі «Ідеальний голос 2», заробивши $45,44 млн. З урахуванням перших зборів в міжнародному прокаті картина Джорджа Міллера освоїла $110,44 млн. 

Sushchenko 19 травня 2015
Like

Ім’я:
21 січня 2020
Ваш коментар

популярні новини


Марк Волберг в трейлері "Spenser Confidential" Марк Волберг в трейлері "Spenser Confidential"

Новий бойовик Пітера Берга.

21 січня 2020 0 156
ДіКапріо і Де Ніро зіграють в новому фільмі Скорсезе ДіКапріо і Де Ніро зіграють в новому фільмі Скорсезе

Режисер нарешті зніме двох улюблених акторів разом.

20 січня 2020 0 459
"Паразити", Пітт, Фенікс. Нагороди Гільдіі акторів "Паразити", Пітт, Фенікс. Нагороди Гільдіі акторів

Оскар вже зовсім скоро.

20 січня 2020 0 373
Тайка Вайтіті може зняти "Зоряні війни" Тайка Вайтіті може зняти "Зоряні війни"

Режисера двох частин "Тора" кличуть до Далекої-далекої галактики.

20 січня 2020 0 240
Увага! Кастинг!!! Увага! Кастинг!!!

НА головну роль у фільмі «Ведмежа пастка»

23 грудня 2019 5 4354