Богемська рапсодія Рамі Малека


Новини: Богемська рапсодія Рамі Малека
Перші кадри з Рамі Малеком в ролі Фредді Меркьюрі
Якщо у кого-то ще були сумніви на рахунок того, хто ж переконливіше міг зіграти легендарного фронтмена групи Queen Фредді Мерк'юрі - Саша Барон Коен, Бен Уішоу або Рамі Малек - то після публікації журналом Entertainment Weekly перших кадрів з нової стрічки Брайана Сінгера вони повинні відпасти . Зірка серіалу «Містер Робот» Рамі Малек виглядає на них вельми вражаюче.
На фотографії ми бачимо Малека у фільмі «Богемська рапсодія» в той момент, коли він грає Меркьюрі на сцені під час знаменитого концерту Live Aid 1985 року.
Фільм Брайана Сінгера простежить долю Фредді Меркюрі з моменту заснування групи Queen в 1970-му році, коли Фредді об'єднав свої зусилля з Брайаном Меєм і Роджером Тейлором і до вже згадуваного вище концерту одна тисяча дев'ятсот вісімдесят п'ять-го року.
Рамі Малек недавно заявив, що він знаходиться «Зараз в студії« Еббі-роуд »» і він не удосконалює там акторські навички. Це може означати тільки одне - Рамі Малек виконає частину вокальних партій Меркьюрі, які будуть зміксовані з оригінальними записами легендарного співака.
Нагадаємо, що Рамі Малек приєднався до проекту режисера Брайана Сінгера та продюсера Грема Кінга в листопаді минулого року.
Алексей Першко 06 вересня 2017
Like

Ім’я:
28 січня 2020
Ваш коментар

популярні новини


88 кандидатів 88 кандидатів

На участь у конкурсі кінопремії “Золота Дзиґа”

27 січня 2020 0 198
"Незрівняний". Трейлер комедії з Кареллом і Бірн "Незрівняний". Трейлер комедії з Кареллом і Бірн

Стів Карелл повертається в комедію.

25 січня 2020 0 340
"Бембі" отримає фільм-ремейк "Бембі" отримає фільм-ремейк

Ще один проект Disney.

27 січня 2020 0 195