Великий фестиваль – великому митцю


Новини:  Великий фестиваль – великому митцю
66-й Берлінале віддав шану пам’яті Девіда Боуї
Відхід в інший світ такого великого митця як Девід Боуї вразив увесь цивілізований світ на самому початку 2016 року. Тому цілком природньо, що така помітна та медіатизована подія як Берлінський міжнародний кінофестиваль не міг не віддати данину пошани цьому видатному музиканту та актору, тим більше, що Берлін посідав у житті Боуї дуже помітне місце.
В якості оммажу Девіду Боуї було обрано фільм британця Ніколаса Роуга «Людина, яка впала на Землю», показ якого відбувся в берлінському «Фрідріхштадт-Паласт».
Головною дійовою особою цього вечора стала Тільда Суїнтон, яка зіграла в кліпі великого музиканта The Stars (Are Out Tonight) 2013 року. Пані Суїнтон піднялася на сцену «від імені всього племені фанатів Боуї» і подякувала директора фестивалю Дітера Коссліка за те, що він влаштував цей захід.
Сам же Косслік пояснив вибір саме цієї стрічки для вечора пам’яті: «Світова прем’єра фільму «Людина, яка впала на Землю» відбулася саме на Берлинале 1976 року, і вже тоді він став абсолютним культом» До того ж в Берліні Боуї створив знамениту «берлінську трилогію», яка складається з альбомів Low, Heroes та Lodger. Дітер Косслік з цього приводу зазначив, що Боуї «був справжнім берлінцем і відчутно вплинув на берлінське культурне життя в цілому»
Після показу Тільда Суїнтон зізналася, що їй було важко дивитися на Боуї через те, що минуло так мало часу після його відходу, але потім оптимістично додала: «Але ви згадайте, скільки всього він залишив нам – акри та акри звуків та образів»
А починався меморіальний вечір з класичних композицій Боуї - Starman, Ashes To Ashes, Let’s dance, Suffragette City – під які гості вечора проходили червоною доріжкою.
А коли в титрах фільму вперше з’явилося ім’я Девіда Боуї зал зустрів його тривалою овацією.
R.I.P. David Bowie.  
Алексей Першко 18 лютого 2016


Ім’я:
28 липня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Від Джеймса Вана. Трейлер горора «Втілення зла» Від Джеймса Вана. Трейлер горора «Втілення зла»

Творець «Астрала» і «Закляття» представляє.

26 липня 2021 0 201
Трейлер комедії «Погані домогосподарки» Трейлер комедії «Погані домогосподарки»

З Крістен Белл і Вінсом Воном.

27 липня 2021 0 137
Відблиск, Носоріг і Цензорка Відблиск, Носоріг і Цензорка

Світова прем’єра нових фільмів Олега Сенцова та Валентина Васяновича відбудеться на Венеційському кінофестивалі

26 липня 2021 0 247
«Не дихай 2». Перший трейлер горора «Не дихай 2». Перший трейлер горора

Стівен Ленг знову в справі.

03 липня 2021 0 2921
Джейсон Момоа у трейлері бойовика «Мала» Джейсон Момоа у трейлері бойовика «Мала»

Помста Момоа.

14 липня 2021 0 1219