«Брама» до «Чорних ночей»


Новини: «Брама» до «Чорних ночей»
Ще один фільм, створений за підтримки Держкіно України, візьме участь у міжнародному кінофестивалі класу «А»
Містичний трилер Володимира Тихого «Брама» відібраний до участі в головному конкурсі Міжнародного кінофестивалю «Чорні ночі» у Таллінні (www.poff.ee). Цей фестиваль акредитований Міжнародною федерацією асоціацій кінопродюсерів як фестиваль класу «А» і проводиться вже впродовж 21-го року. Цьогоріч Black Nights Film Festival  проходитиме з 17 листопада до 3 грудня.
Світова прем’єра фільму відбудеться на кінофестивалі 28-го листопада. «Брама» буде змагатися з фільмами провідних кінематографістів Європи, Азії та Америки за 9 нагород міжнародного конкурсу і приз глядацьких симпатій. Ґран-прі фестивалю – 10000 євро.
Стрічка розповідає про сім’ю, що мешкає у Чорнобильській зоні відчуження. Головує у ній баба Пріся, котра товаришує з русалками, під’їдає галюциногенні гриби і якось під час війни зарізала дванадцятьох есесівців. З нею живуть онук Вовчик і хвороблива донька Слава, яку свого часу покинув чоловік. Неочікувано їхнє розмірене життя закінчується – баба Пріся отримує містичне попередження про катастрофу, що станеться найближчим часом.
«Брама» – це екранне втілення відомої п’єси Павла Ар’є «На початку і наприкінці часів», що в постановках різних режисерів з успіхом пройшла на сценах Молодого театру в Києві, Львівського драматичного театру імені Лесі Українки, Харківського Академічного Драматичного театру імені Тараса Шевченка, Драматичного театру в Магдебурзі та ін.
Головні ролі у фільмі виконали Ірма Вітовська, Віталіна Біблів, Ярослав Федорчук, Дмитро Ярошенко і Дмитро Тубольцев. Оператор-постановник – Слава Цвєтков, художник-постановник – Володимир Любий, композитор – Антон Байбаков, художник з костюмів – Олена Гресь, режисер монтажу – Ігор Косенко. Допомогли додати 40 років виконавиці головної ролі художники з гриму Ірина Беліна і Катерина Струкова. Доволі складні знімальні графіки планували другий режисер фільму Денис Воронцов і виконавчий продюсер Дмитро Кожема.
Продюсери фільму Ігор Савиченко, Марко Супрун, Володимир Тихий, Володимир Філіппов. Стрічка створена компанією «Директорія Кіно» за підтримки Державного агентства України з питань кіно, у партнерстві з компанією Бедлам Продакшн і Mental dRive studio.
Український глядач зможе побачити стрічку вже навесні 2018 року.
Алексей Першко 17 жовтня 2017


Ім’я:
14 червня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Знайдено актрису на головну роль у новому «Хижаку» Знайдено актрису на головну роль у новому «Хижаку»

Зірковий час Ембер Мідфандер.

05 червня 2021 0 1693
Білл Скарсгард приєднався до «Джона Віка 4» Білл Скарсгард приєднався до «Джона Віка 4»

Друг чи ворог?

08 червня 2021 0 1117
У «Джокера» буде сиквел У «Джокера» буде сиквел

Сценарій напише автор першого фільму Тодд Філліпс.

31 травня 2021 0 2324
Вже в історії Вже в історії

50-й кінофестиваль «Молодість» завершив роботу

06 червня 2021 0 1526
Історія символу Парижа у трейлері драми «Ейфель» Історія символу Парижа у трейлері драми «Ейфель»

Чим натхненна знаменита вежа?

10 червня 2021 0 762