Бред Пітт зіграє головну роль у «Машині війни»


Новини: Бред Пітт зіграє головну роль у «Машині війни»

Режисером фільму виступив Девід Мішо.

Голлівудський актор Бред Пітт зіграє головну роль в екранізації бестселера Майкла Хестінгса «Координатори: Божевільна і жахлива таємниця американської війни в Афганістані». Проект буде фінансувати і демонструвати компанія Netflix. Права на кіноадаптацію ще в минулому році викупила студія Пітта Plan B.

Історія оповідає про генерала Стенлі Маккрістала, який деякий час командував Міжнародними силами сприяння безпеці в згаданому державі на Середньому Сході. Книга розповідає про політичні маневри, які стоять за військовими діями в країні. Вона виросла зі статті в журналі Rolling Stone.

Для її написання Хестінгс протягом місяця в 2010-му їздив за Маккрісталом по Європі та Афганістану, фіксуючи різкі висловлювання генерала на адресу Вашингтона. Після публікації матеріалу, що викликав гнів Білого дому, військовослужбовець був змушений повернутися в Штати і подати у відставку.

Постановником і сценаристом проекту виступив Девід Мішо («За законами вовків», «Ровер»). Продюсувати стрічку будуть її головна зірка, а також Деде Гарднер і Джеремі Клейнер («12 років рабства») за участю Йена Брайса («Врятувати рядового Райана»).

Зйомки картини заплановані на серпень.

Netflix вкладе у фільм до 30 мільйонів доларів. Так що можна сміливо сказати, що Бред Пітт придбав в особі компанії серйозну прокатну підтримку (число клієнтів Netflix в 41 країні перевищує 50 мільйонів). При звичайній дистрибуції, навіть незважаючи на участь настільки відомого актора, подібній картині було б непросто знайти широку кінотеатральну аудиторію, тому зірка разом зі своїми діловими партнерами вирішила поекспериментувати.

Нагадаємо, що з Бредом Пітт цього року вийде драма його дружини Анджеліни Джолі «Біля моря». Після зйомок у Мішо він відправиться на майданчик безіменного шпигунського трилера Роберта Земекіса. У його планах також варто сіквел «Війни світів Z». 

Sushchenko 09 червня 2015


Ім’я:
25 червня 2021
Ваш коментар

популярні новини


«Шан-Чі і легенда десяти кілець». Новий трейлер «Шан-Чі і легенда десяти кілець». Новий трейлер

Знайомтеся з ще одним супергероєм Marvel.

25 червня 2021 0 233
Повстання звірів у всесвіті Трансформерів Повстання звірів у всесвіті Трансформерів

Подробиці про новий фільм.

23 червня 2021 0 608
Трейлер ромкома «НЕідеальний чоловік» з Деном Стивенсом Трейлер ромкома «НЕідеальний чоловік» з Деном Стивенсом

Від авторки "Неортодоксальної».

24 червня 2021 0 421
Книжковий Арсенал Довженка Книжковий Арсенал Довженка

Довженко Центр прпонує 2 заходи в рамках «Книжкового Арсенала»

22 червня 2021 0 772