Увійти через
facebook google
 

Британський фестиваль покаже в Києві нового Хічкока


Новини: Британський фестиваль покаже в Києві нового Хічкока

Захід пройде в п'яти містах України.


15 листопада відкривається 12-тий фестиваль «Нове британське кіно», який щорічно проводить Британська Рада в Україні. Крім основної програми, до якої увійшли шість нових картин з Великобританії, на фестивалі глядачів чекають спеціальні події. Подивитися на фестиваль можна в кінотеатрах Києва, Одеси, Львова, Харкова, Донецька та Дніпропетровська.

Вперше, в Києві глядачі зможуть побачити відреставровану версію першого справжнього фільму Альфреда Хічкока - німу картину «Квартирант. Історія лондонського туману ». Фільм, знятий в 1927 році, став дебютом молодого Альфреда Хічкока. У ньому режисер знайшов свій «стиль» - специфічне поєднання тем смерті і фетиша, трюкових зйомок, рідкісного гумору і елегантної побудови кадру, насиченого відчуттям загрози - всього того, що пізніше забезпечить йому славу одного з найвидатніших режисерів світу. Фільм одразу став успішним серед публіки та критиків. Сюжет заснований на подіях роману Марі Беллок Лаундес, яку надихала історія справи Джека Різника. Головну роль у фільмі виконав видатний актор Айвор Новелло. Саме в цьому фільмі Хічкока вперше сам з'явився на екрані і поклав початок традиції своїх камео. У липні цього року відомий британський композитор і музикант Нітін Соуні написав нову партитуру до фільму «Квартирант. Історія лондонського туману», яку виконав під його диригуванням Лондонський симфонічний оркестр. Київські глядачі зможуть подивитися фільм саме з цим саундтреком.

17 листопада, в день показу фільму «Квартирант. Історія лондонського туману», в Києві відбудеться відкрита лекція британського письменника, редактора і кінокритика Йена Сміта, який розкриє невідомі факти про початок блискучої кінокар'єри Альфреда Хічкока.

Також, в рамках фестивалю «Нове британське кіно» відбудеться демонстрація циклу «Британія. Коротко »- колекції короткометражок-номінантів на премію Британської Кіноакадемії (BAFTA) в 2012 році. Програма короткометражок складається з восьми фільмів в номінаціях «Кращий короткометражний фільм» і «Краща короткометражна анімація». 

Стартує фестивалі в столичному Культурному центрі "Кінотеатр Київ"

Sushchenko 15 листопада 2012
Like

Ім’я:
16 жовтня 2019
Ваш коментар

популярні новини


"Леді та Бродяга". Новий трейлер "Леді та Бродяга". Новий трейлер

Собаче кохання.

15 жовтня 2019 0 156
Зої Кравіц зіграє Жінку-кішку Зої Кравіц зіграє Жінку-кішку

Ще одна зірка в новому "Бетмені".

15 жовтня 2019 0 243
Чілдрен Кінофест – 2020 Чілдрен Кінофест – 2020

Оголошує Четвертий конкурс дитячих фільмів

15 жовтня 2019 0 153
Роберт Дауні-молодший в першому трейлері "Дулітла" Роберт Дауні-молодший в першому трейлері "Дулітла"

Екранізація відомої казки.

13 жовтня 2019 0 5029
Зірка "Гри в хованки" зіграє в спін-оффі "G.I. Joe" Зірка "Гри в хованки" зіграє в спін-оффі "G.I. Joe"

Самара Вівінг приєдналася до Генрі Голдінгу.

15 жовтня 2019 0 115