Увійти через
facebook
 

Бріттані Мерфі присвятять фільм


Новини: Бріттані Мерфі присвятять фільм

Проект представить собою суперечливу документальну стрічку.


З дня загадкової смерті талановитої комедіантка Бріттані Мерфі в 2009 році постійно ходять чутки про причини цієї трагічної події. Тепер актриса, яка прославилася завдяки ролі в комедії "Безглуздий" (Clueless) стане персонажем документального фільму, який розставить всі крапки над і.

Кінопортал Film School Rejects отримав досить дивний і неоднозначний прес-реліз, в якому йшлося про те, що «загадкова смерть Бріттані Мерфі буде відзначена в новому суперечливому документальному фільмі, слідом за яким у 2014 році вийде байопік про зірку "8 милі".

Дивно, що вийдуть і документальний фільм і байопік. Але швидше за все справа тут у тому, що вже якимось чином суперечливий документальний фільм буде в меншій мірі про Мерфі, і в більшій - про урядову змову. До чого тут голлівудська зірка? Вона та її чоловік, Саймон Монжак, були друзями Джулії Девіс, яка з'являється в книзі "Небезпечно на будь-якій висоті" (Unsafe At Any Altitude), яка лягла в основу документальної стрічки. Фільм називається "Головний пріоритет: Терор усередині" (Top Priority: The Terror Within), і його прем'єра мала відбутися влітку, однак цього не сталося, і тепер вона відбудеться наступного тижня.

Але це ще не все. Режисер Асіф Акбар, що займається документальною стрічкою, також веде роботу над байопіком про життя Мерфі, який поки називається просто "Брітт" (Britt). Батько акторки Анжело Бертолотті, який також з'явиться в "Головному пріоритеті", виступить сценаристом і режисером байопіка, що стане для нього дебютом в обох цих ролях.

Зараз проект знаходиться у пошуках актриси на роль Мерфі, і, якщо вона буде незабаром знайдена, команда сподівається випустити "Брітт" в 2014 році. 

Sushchenko 29 жовтня 2012
Like

Ім’я:
17 жовтня 2019
Ваш коментар

популярні новини


Пол Дано зіграє Загадника в "Бетмені" Пол Дано зіграє Загадника в "Бетмені"

Заміна Джоні Гіллу.

17 жовтня 2019 0 59
Сейфрід, Коллінз та інші – в новому фільмі Фінчера Сейфрід, Коллінз та інші – в новому фільмі Фінчера

Став відомий акторський склад "Менку".

17 жовтня 2019 0 128
Джона Гілл відмовився від ролі в "Бетмені" Джона Гілл відмовився від ролі в "Бетмені"

Актор міг зіграти Загадочника.

17 жовтня 2019 0 133
Терон, Кідман і Роббі в трейлері "Секс-бомби" Терон, Кідман і Роббі в трейлері "Секс-бомби"

Драма про гучний скандал.

16 жовтня 2019 0 263
Адам Драйвер в трейлері "Звіту про тортури" Адам Драйвер в трейлері "Звіту про тортури"

На основі реальних подій.

16 жовтня 2019 0 213