На що чекають американці від Бекмамбетова?


Новини: На що чекають американці від Бекмамбетова?
Західна преса встигла полюбити Тимура Бекмамбетова ще до виходу в прокат його американського проекту.
Тимур Бекмамбетов, який прославився на пост-радянському просторі фільмами «Нічний дозор» і «Денний дозор», а після зайнявся активною продюсерською діяльністю і знімаючи новели для «Ялинок», став одним з улюбленців востояних західної преси.
Цікаво, що за версією багатьох американських видань дві частини «Дозорів» - це дилогія про вампірів, а про походження Бекмамбетова (ні про казахському, ні про радянський) воліють не згадувати зовсім.
Англомовному світові Тимур Бекмамбетов знаком в перую чергу своїм режисерським проектом «Особливо небезпечний», в який він примудрився запросити не тільки Анджеліну Джолі, але і Костянтина Хабенського, і більш свіжими картинами, в яких він виступив як продюсер - «Апполон 18» і «Фантом», обидва з яких були піддані жорсткій критиці.
В даний момент Бекмамбетов працює над екранізацією бестселера американського Сета Грема-Сміта «Авраам Лінкольн: Мисливець на вампірів». Продюсером у фільмі - крім самого Тимура Бекмамбетова - виступає Тім Бертон. Реліз фільму заплановано на 22 червня 2012 року.
Безумовно, лдя самих американців, які славляться на весь світ самовідданими патріотами, перевтілення одного з найулюбленіших президентів у мисливця на вампірів (2 в 1) надзвичайно очікувана подія. Тому навіть вихід в світ постера до "Аврааму Лінкольну" вже окремий інформ.повод для багатьох, навіть найбільш популярних порталів, згадати ще раз про Бекмамбетова. Однак багато ЗМІ вже за півроку до виходу фільму починають висловлювати свої побоювання, що знову з мисливця на вампірів може вийти солодка королева балу середньої школи Баффі. Загалом, Бекмамбетову залишається лише грамотно використовувати виданий йому кредит довіри.

Інакше ... Ну, ми всі знаємо, що трапляється з у Голлівуді з тими, хто не виправдовує надану довіру - вони йдуть на корм малобюджетним проектам. 

Катя Зиновьева 16 січня 2012


Ім’я:
22 вересня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Різ Ахмед у тизері фантастичного трилера «Сутичка» Різ Ахмед у тизері фантастичного трилера «Сутичка»

І Октавія Спенсер.

19 вересня 2021 0 338
Том Генкс у трейлері фантастики «Фінч» Том Генкс у трейлері фантастики «Фінч»

Том, робот і пес.

20 вересня 2021 0 276
Зірки «Воно» і «Тихого місця» – у «Пропащих хлопцях» Зірки «Воно» і «Тихого місця» – у «Пропащих хлопцях»

Від режисера «Кінця *** го світу».

21 вересня 2021 0 195
«Хелловін вбиває». Фінальний трейлер «Хелловін вбиває». Фінальний трейлер

Майк Майєрс повертається у жовтні.

21 вересня 2021 0 151
Перший тизер «Алеї жахів» Гільєрмо Дель Торо Перший тизер «Алеї жахів» Гільєрмо Дель Торо

«Він людина або чудовисько?»

17 вересня 2021 0 684