На що чекають американці від Бекмамбетова?


Новини: На що чекають американці від Бекмамбетова?
Західна преса встигла полюбити Тимура Бекмамбетова ще до виходу в прокат його американського проекту.
Тимур Бекмамбетов, який прославився на пост-радянському просторі фільмами «Нічний дозор» і «Денний дозор», а після зайнявся активною продюсерською діяльністю і знімаючи новели для «Ялинок», став одним з улюбленців востояних західної преси.
Цікаво, що за версією багатьох американських видань дві частини «Дозорів» - це дилогія про вампірів, а про походження Бекмамбетова (ні про казахському, ні про радянський) воліють не згадувати зовсім.
Англомовному світові Тимур Бекмамбетов знаком в перую чергу своїм режисерським проектом «Особливо небезпечний», в який він примудрився запросити не тільки Анджеліну Джолі, але і Костянтина Хабенського, і більш свіжими картинами, в яких він виступив як продюсер - «Апполон 18» і «Фантом», обидва з яких були піддані жорсткій критиці.
В даний момент Бекмамбетов працює над екранізацією бестселера американського Сета Грема-Сміта «Авраам Лінкольн: Мисливець на вампірів». Продюсером у фільмі - крім самого Тимура Бекмамбетова - виступає Тім Бертон. Реліз фільму заплановано на 22 червня 2012 року.
Безумовно, лдя самих американців, які славляться на весь світ самовідданими патріотами, перевтілення одного з найулюбленіших президентів у мисливця на вампірів (2 в 1) надзвичайно очікувана подія. Тому навіть вихід в світ постера до "Аврааму Лінкольну" вже окремий інформ.повод для багатьох, навіть найбільш популярних порталів, згадати ще раз про Бекмамбетова. Однак багато ЗМІ вже за півроку до виходу фільму починають висловлювати свої побоювання, що знову з мисливця на вампірів може вийти солодка королева балу середньої школи Баффі. Загалом, Бекмамбетову залишається лише грамотно використовувати виданий йому кредит довіри.

Інакше ... Ну, ми всі знаємо, що трапляється з у Голлівуді з тими, хто не виправдовує надану довіру - вони йдуть на корм малобюджетним проектам. 

Катя Зиновьева 16 січня 2012


Ім’я:
24 липня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Деймон, Драйвер і Аффлек у трейлері «Останньої дуелі» Деймон, Драйвер і Аффлек у трейлері «Останньої дуелі»

Перший трейлер нової роботи Рідлі Скотта.

20 липня 2021 0 712
«Дюна» Дені Вільньова. Новий трейлер «Дюна» Дені Вільньова. Новий трейлер

Прем’єра – восени.

24 липня 2021 0 135
Джон Сіна у трейлері комедії «Друзі по відпустці» Джон Сіна у трейлері комедії «Друзі по відпустці»

Зірка «Форсажу 9» йде у відрив.

22 липня 2021 0 350
Каннський кінофестиваль-2021: переможці Каннський кінофестиваль-2021: переможці

У Каннах роздали нагороди.

17 липня 2021 0 1474
Леслі Грейс отримала роль Бетдівчини Леслі Грейс отримала роль Бетдівчини

Дочка комісара Гордона.

22 липня 2021 0 375