Чий Лозниця, наш чи російський?


Новини: Чий Лозниця, наш чи російський?
Для кого фільми «ЛАГІДНА», «ТІСНОТА», «СТРІМГОЛОВ»? Відповіді шукатимуть кінокритики — Антон Долін та Андрій Алферов
8-го листопада у кінотеатрі Київ о 18:00 пройде спеціальний показ найгучнішої картини Сергія Лозниці «ЛАГІДНА». Після показу о 20:30 кінознавці і провідні кінокритики сьогодення — Антон Долін (Росія) та Андрій Алферов (Україна) проведуть обговорення стрічки, а також зроблять порівняльний аналіз сучасного українського та російського кінематографу.
Дискусія про новітнє українське кіно відбудеться на прикладі дебютної повнометражної стрічки Марини Степанської «СТРІМГОЛОВ», що з 9 листопада виходить у всеукраїнський прокат. Андрій Алферов представляє другий полюс кінокритичного погляду. Він також візьме на себе роль модератора зустрічі, голосу приймаючої сторони, та задаватиме запитання Антону Доліну.
«Компанія Kinove придумала новий вид розваги для інтелектуалів — кінопокази під акомпанемент кінокритиків. Пройшовши випробування Девідом Лінчем, беремося тепер за «ЛАГІДНУ» Сергія Лозниці. «ЛАГІДНА» — страшна казка про дику містичну місцевість, неприємний ландшафт, населений насильниками в погонах і їх безсловесними жертвами. Але не людина тут визначає місце, а місце — людину», — розповідає кінокритик та кінознавець Андрій Алферов.
Спікери торкнуться теми одвічної суперечки «чиїм режисером є Сергій Лозниця — українським чи російським?», а також поговорять про те, наскільки в умовах сьогоднішньої ізольованості у росіян є можливість стежити за сучасним українським кіно, а в українців — бачити нове російське кіно. Крім того, кінокритики розглянуть той факт, що існує сильний запит на показ такого кіно, і у якості прикладів розглянуть фільми «АРИТМІЯ», «ТІСНОТА», «СТРІМГОЛОВ».
Організатором дискусії є компанія KINOVE, що вже провела серію унікальних кіноподій для поціновувачів естетичного та інтелектуального кіно. 
Алексей Першко 06 листопада 2017


Ім’я:
16 вересня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Хоакін Фенікс у трейлері драми «Давай, давай» Хоакін Фенікс у трейлері драми «Давай, давай»

Можливо, один з претендентів на Оскар.

16 вересня 2021 0 167
Помер Жан-Поль Бельмондо Помер Жан-Поль Бельмондо

Актора не стало на 89 році життя.

06 вересня 2021 0 1561
Трейсі Морган зіграє у сиквелі «Близнюків» Трейсі Морган зіграє у сиквелі «Близнюків»

Так, третього брата.

16 вересня 2021 0 162
Перший трейлер «Носорога» Олега Сенцова Перший трейлер «Носорога» Олега Сенцова

Прем'єра відбудеться на кінофестивалі у Венеції.

07 вересня 2021 2 1247
«Титан». Український трейлер переможця Канн «Титан». Український трейлер переможця Канн

Прем'єра - 30 вересня.

07 вересня 2021 0 1227