Що (і як) робити з серіалами

Увійти через
Реєстрація
 
Що (і як) робити з серіалами
 
Новини: Що (і як) робити з серіалами
Обговорили на KyivMediaWeek 2017
19 вересня в рамках форуму KyivMediaWeek пройшла дискусія під назвою «Серіали. How-to », в ході якої закордонні спікери ділилися з українськими професіоналами секретами того, як створювати успішні серіали - як телевізійні, так і призначені для поширення в Мережі. Відкрила захід Елішка Малечкова, яка представила української аудиторії європейську програму MidPoint, що представляє собою серію майстер-класів зі створення проектів (ка серіальних, так і кінематографічних), їх сценарному розвитку і підготовці до подання на пітчинг. Ця програма відкрита і для українських учасників, так що з умовами участі можна ознайомитися на сайті midpoint-center.eu. Але варто поспішити, оскільки дедлайн подачі для серіальних проектів з України - 29 вересня, а для короткометражних і повнометражних проектів (дебютних і друге) - 16 жовтня поточного року.
Представниця канадського Незалежної виробничого Фонду (Independent Production Fund) розповіла про створення веб-серіалів, яким останнім часом приділяється чимало уваги.
З інтересом була вислухана і виступ ізраїльського продюсера Марії Фельдман, яка брала участь у створенні таких серіалів як «Бранці війни» (він ліг в основу американської «Батьківщини») і «Фальшивий прапор», світова прем'єра якого відбулася на Берлінському кінофестивалі цього року.
Алексей Першко 20 вересня 2017
Коментарі
 
Ім’я
14 грудня 2017
Ваш коментар

Підписатися на обговорення

популярні новини

Великі екранізації та скажені історії

Презентували на Зимовому Кіноринку ОМКФ

13 грудня 2017

0
49

06 листопада 2006

0
1374

"Аліта: Бойовий янгол" Роберта Родрігеса. Перший трейле

Довгоочікувана екранізація культових манги і аніме від продюсера Джеймса Кемерона.

08 грудня 2017

0
754

Перший погляд на Джуда Лоу в ролі Дамблдора

Сиквел фільму "Фантастичні тварини і де їх шукати" отримав назву і проморолик.

16 листопада 2017

0
993

"Світ Юрського періоду 2". перший трейлер

Ще більше динозаврів.

08 грудня 2017

0
630