Давлетьяров перезапустить «А зорі тут тихі ...»


Новини: Давлетьяров перезапустить «А зорі тут тихі ...»

Фільм вийде в прокат напередодні 70-го ювілею перемоги у Великій Вітчизняній війні.

Вже завтра в Підмосков'ї стартують зйомки нової екранізації відомої повісті Бориса Васильєва «А зорі тут тихі ...». Її режисером став Ренат Давлетьяров. У прокат фільм вийде напередодні 70-го ювілею перемоги у Великій Вітчизняній війні.

Дія повісті розгортається в травні 1942 року. Старшині Васкову дістається загін зенітниць, що складається з юних дівчат-добровольців, які щойно закінчили школу. Коли німецькі диверсанти намагаються пробратися на Кіровську залізницю і Біломорсько-Балтійський канал, Васкову і його підопічним доводиться вступити в нерівний бій, щоб не пропустити фашистів до стратегічно важливої ​​транспортної артерії.

Продюсерами стрічки виступлять сам Ренат Давлетьяров і Влад Ряшин. Режисер відзначає, що його картину не можна назвати римейком: «Не варто забувати, що картина Ростоцького знімалася 43 роки тому. Достатній термін, щоб спробувати втілити на екрані своє бачення повісті Васильєва. Я сам виріс на фільмі Ростоцького і мені шкода, що сучасна молодь не знайома з цією справжньою сильною історією. З нашої точки зору, це буде нове прочитання, але йдеться не про маргіналізацію сюжету, ніяких екзотичних трактувань подій не буде. Хотілося б зняти щиру людську історію, але уникнути зайвого пафосу і лакування. А взагалі, це щастя працювати з такою великою драматургією».

Старшину Васкова в новій картині зіграє Петро Федоров, Женю Комелькова - Женя Малахова, роль Рити Осяниной дісталася Анастасії Мікульчина. Хто зіграє Лізу Брічкіну, Соню Гурвич і Галю Четвертак, не повідомляється. У картині також зайняті Катерина Вілкова, Андрій Мерзлікін Дарина Мороз.

Творці планують завершити зйомки планується до середини вересня, а вже 30 квітня стрічка повинна вийти в російський прокат. 

Sushchenko 03 липня 2014


Ім’я:
01 серпня 2021
Ваш коментар

популярні новини


«Мисливці за привидами: З того світу». Новий трейлер «Мисливці за привидами: З того світу». Новий трейлер

Прем'єра – у листопаді.

28 липня 2021 0 598
«Будинок Гуччі» Рідлі Скотта. Перший трейлер «Будинок Гуччі» Рідлі Скотта. Перший трейлер

Гага, Драйвер, Лето, Айронс, Пачіно, Гаєк.

30 липня 2021 0 412
Вілл Сміт у трейлері драми «Король Річард» Вілл Сміт у трейлері драми «Король Річард»

Історія родини сестер Вільямс.

28 липня 2021 0 481
Зірки Marvel зіграють у комедійному горорі Зірки Marvel зіграють у комедійному горорі

Ентоні Макі і Девід Гарбор – у фільмі «У нас привид».

28 липня 2021 0 468
Айзек і Дефо  у трейлері «Холодного розрахунку» Айзек і Дефо у трейлері «Холодного розрахунку»

Від сценариста «Таксиста».

29 липня 2021 0 410