Девід Фінчер береться за комедію для НВО


Новини: Девід Фінчер береться за комедію для НВО

Головну роль у серіалі виконає Чарлі Роу («Червоні браслети»).

Телеканал НВО замовив режисерові Дефіду Фінчеру комедійний серіал про музичний бізнес 1980-х років. Постановник також візьме на себе функції шоураннера проекту.

Дія комедії під назвою «Відеосинхронізація» (Video Synchronicity) розгортатиметься в Лос-Анджелесі в 1983 році. У центрі оповідання виявиться випускник коледжу, який після закінчення навчання вирішує переїхати до Голлівуду. Там герой сподівається здійснити мрію, знявши науково-фантастичний епос. На шляху до своєї мети він влаштовується асистентом у велику компанію, яка займається створенням музичних відеокліпів.

Відзначається, що серіал буде схожий по духу на «Красенів» (Entourage) - ще одне шоу HBO, повнометражна версія якого зовсім скоро з'явиться в російському прокаті під назвою «Антураж». Очима наївного героя творці «Відеосинхронізація» обіцяють без прикрас показати життя режисерів, продюсерів та членів знімальної команди, час від часу балувати наркотиками.

Чарлі Роу, який виконав головну роль, замінить вибулого з проекту Тайлера Росса (серіал «Вбивство»), який встиг знятися в перших двох епізодах «Відеосинхронізація», представлених HBO до того, як канал дав згоду на виробництво першого сезону шоу.

Крім зірки «Червоних браслетів», в серіалі зіграють Сем Пейдж, який вже співпрацював з Фінчером в роботі над «Картковий будиночком», Джейсон Флемінг, Керрі Кондон, Елізабет Лейла, Корбін Бернсен і Пас Вега.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Фінчер разом з колегами по знімальному майданчику «Зниклі» Беном Аффлеком і Гілліан Флінн перезніме трилер Альфреда Хічкока «Незнайомці в поїзді». 

Sushchenko 05 травня 2015


Ім’я:
25 червня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Чи повернеться «Київ» до Києва? Чи повернеться «Київ» до Києва?

Суд повернув кінотеатр колишнім орендарям

24 червня 2021 0 298
Книжковий Арсенал Довженка Книжковий Арсенал Довженка

Довженко Центр прпонує 2 заходи в рамках «Книжкового Арсенала»

22 червня 2021 0 685
Повстання звірів у всесвіті Трансформерів Повстання звірів у всесвіті Трансформерів

Подробиці про новий фільм.

23 червня 2021 0 519
«Очі Змії: Початок G.I.Joe». Перший трейлер «Очі Змії: Початок G.I.Joe». Перший трейлер

Історія смертоносного ніндзя.

22 червня 2021 0 674