"Дике життя" Пола Дано


Новини:
Та Кері Малліган і Джейка Джилленхолла
25 жовтня в українському прокаті стартує один з найпотужніших кінодебютів цього року - фільм Пола Дано «Дике життя» з Джейком Джилленхолом і Кері Малліган у головних ролях. Це екранізація роману лауреата Пулітцерівської премії Річарда Форда. Сценарій до фільму написав сам Дано спільно зі своєю дівчиною Зої Казан.
Фільм розповідає історію дорослішання підлітка Джо, який спостерігає як руйнуються стосунки його батьків. Головні герої - сім'я Бринсонів, вони переїхали до "штату скарбів" у пошуках кращого життя. Батько (Джейк Джилленхол) працює у гольф-клубі, облишивши мрію стати професійним гольфістом, а мати (Кері Маллиган) зосередилася на домашньому господарстві. Але сімейна ідилія тріщить по швах,  і подружжя віддаляється одне від одного, а всі приховані переживання і невисловлені докори сягають точки кипіння. У результаті батько вирушає гасити пожежі, а мати заводить інтрижку. А доки батьки зайняті власними переживаннями, їх син Джо розуміє, що його звичне життя безслідно зникло.
Пол Дано – один з найталановитіших і найамбітніших американських акторів. Він знімався у провідних режисерів – Річарда Лінклейтера і Пола Томаса Андерсона, Енга Лі і Спайка Джонса, Стіва Макквіна, Паоло Соррентіно та інших. Сьогодні його «Дике життя» вже обожнюють в Америці і Європі, а гру Кері Малліган і Джейка Джилленхола називають найкращою за всю їх акторську кар'єру. Світова прем'єра фільму відбулася на фестивалі "Санденс", потім картину показали в Каннах, Торонто та на інших престижних кінофестивалях. Вже сам цей факт говорить про те, що фільм варто дивитися.
Алексей Першко 23 жовтня 2018
Like

Ім’я:
13 липня 2020
Ваш коментар

популярні новини


«ТЕНЕТ» Нолана знову перенесли «ТЕНЕТ» Нолана знову перенесли

Ще на 2 тижні

26 червня 2020 0 1052
Беркут на зльоті Беркут на зльоті

Підсумки віртуальних Канн: FILM.UA Distribution уклали угоди з компаніями Signature та Eagle!

10 липня 2020 0 403
Ін'єкція молодості Ін'єкція молодості

Перша прес-конференція КМКФ «Молодість»

08 липня 2020 0 435
Нова нова українська хвиля від Довженко-Центру Нова нова українська хвиля від Довженко-Центру

Сьомий альманах українських короткометражних фільмів УКРАЇНСЬКА НОВА ХВИЛЯ 2020

07 липня 2020 0 515
Осінній "Носоріг" Осінній "Носоріг"

Зйомки нового фільму Олега Сенцова розпочнуться восени

09 липня 2020 1 378