"Дике життя" Пола Дано

Увійти через
Реєстрація
 
фильм Власть
"Дике життя" Пола Дано
 
Новини: "Дике життя" Пола Дано
Та Кері Малліган і Джейка Джилленхолла
25 жовтня в українському прокаті стартує один з найпотужніших кінодебютів цього року - фільм Пола Дано «Дике життя» з Джейком Джилленхолом і Кері Малліган у головних ролях. Це екранізація роману лауреата Пулітцерівської премії Річарда Форда. Сценарій до фільму написав сам Дано спільно зі своєю дівчиною Зої Казан.
Фільм розповідає історію дорослішання підлітка Джо, який спостерігає як руйнуються стосунки його батьків. Головні герої - сім'я Бринсонів, вони переїхали до "штату скарбів" у пошуках кращого життя. Батько (Джейк Джилленхол) працює у гольф-клубі, облишивши мрію стати професійним гольфістом, а мати (Кері Маллиган) зосередилася на домашньому господарстві. Але сімейна ідилія тріщить по швах,  і подружжя віддаляється одне від одного, а всі приховані переживання і невисловлені докори сягають точки кипіння. У результаті батько вирушає гасити пожежі, а мати заводить інтрижку. А доки батьки зайняті власними переживаннями, їх син Джо розуміє, що його звичне життя безслідно зникло.
Пол Дано – один з найталановитіших і найамбітніших американських акторів. Він знімався у провідних режисерів – Річарда Лінклейтера і Пола Томаса Андерсона, Енга Лі і Спайка Джонса, Стіва Макквіна, Паоло Соррентіно та інших. Сьогодні його «Дике життя» вже обожнюють в Америці і Європі, а гру Кері Малліган і Джейка Джилленхола називають найкращою за всю їх акторську кар'єру. Світова прем'єра фільму відбулася на фестивалі "Санденс", потім картину показали в Каннах, Торонто та на інших престижних кінофестивалях. Вже сам цей факт говорить про те, що фільм варто дивитися.
Алексей Першко 23 жовтня 2018
Коментарі
 
Ім’я
21 лютого 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговорення

популярні новини

Новий тизер фільму про Елтона Джона "Рокетмен"

Перетворення Тарена Еджертона.

20 лютого 2019

0
130

Лілі-Роуз Депп в трейлері "Чесного чоловіка"

А ще Летиція Каста і Луї Гаррель.

19 лютого 2019

0
188

Трагікомедія-горрор «Шлях мерця»

Завершена виробництвом

19 лютого 2019

0
157

Безкоштовний воркшоп у Києві Тіма Аллена

Головного аніматора «Острова собак» режисера Веса Андерсона

20 лютого 2019

0
140

Дар’я Трегубова та Олег Панюта

Розкрутять «Золоту Дзигу»

20 лютого 2019

0
105

 fk tw