Увійти через
facebook google
 

ДИВИСЬ ШИРШЕ


Новини: ДИВИСЬ ШИРШЕ

ХАЙПОВІ DEEPFAKE І ДОПОВНЕНА РЕАЛЬНІСТЬ ВІД MULTIPLEX

Мережа кінотеатрів Multiplex продовжує дивувати всіх своїх користувачів новинками, які безперервно запускають в офіційному додатку.

Щось з нового: з 1 жовтня у додатку Multiplex, з'явився новий функціонал "Кіноселфі". Ця фанова функція заснована на технології Deepfake, яка використовується для з'єднання і накладання нового зображення на оригінал. Простими слова, за допомогою "Кіноселфі" можна стати Джеймсом Бондом з фільму "007", або Анастейшою Стіл з "50 відтінків сірого".

Новий функціонал команда Multiplex запустила в колаборації з компанією Neocortext, яка розробляє продукти на основі штучного інтелекту. Один з них - Reflect - це заміна облич на фото. З нею буде достатньо одного фото і декількох секунд, щоб за мить стати будь-ким.

У самому меню багато різних образів, які після синтезу легко зберегти на телефон або відразу поділитися з друзями у соціальних мережах або месенджерах. Менше ніж за добу, більше 13 тисяч користувачів вже встигли оцінити новинку. Як все працює можна перевірити прямо зараз, на будь-якому смартфоні, просто відкривши додаток Multiplex. Deepfake доступний як на операційній системі Android, так і на IOS.

Нагадаємо, що раніше Multiplex запускав на базі свого додатку технологію доповненої реальності, щоб розважити своїх відвідувачів під час очікування початку сеансу. Так, люди перебуваючи в холі кінотеатру, могли вибрати у додатку пункт "Лови попкорн" і навівши камеру на логотип на відрі, спостерігали як з нього сипався віртуальний попкорн зі смайлами. Понад 25 тисяч користувачів оцінили функцію і поділилися у соціальних мережах відео і фото з доповненою реальністю.

Завантажуй програми, хайп і дивись ширше з Multiplex.

Алексей Першко 07 жовтня 2019
Like

Ім’я:
17 жовтня 2019
Ваш коментар

популярні новини


Терон, Кідман і Роббі в трейлері "Секс-бомби" Терон, Кідман і Роббі в трейлері "Секс-бомби"

Драма про гучний скандал.

16 жовтня 2019 0 156
Рейнольдс і Красінскі зіграють в комедії Рейнольдс і Красінскі зіграють в комедії

Зніме фільм сам Красінскі.

16 жовтня 2019 0 143
Ніл Патрік Гарріс зіграє в "Матриці" Ніл Патрік Гарріс зіграє в "Матриці"

How I Meet Your Neo.

16 жовтня 2019 0 193
Чілдрен Кінофест – 2020 Чілдрен Кінофест – 2020

Оголошує Четвертий конкурс дитячих фільмів

15 жовтня 2019 0 269
В "Веномі 2" з'явиться лиходійка Вереск В "Веномі 2" з'явиться лиходійка Вереск

Перші подробиці сиквела.

16 жовтня 2019 0 135