Увійти через
facebook
 

Джерард Батлер зіграє капітана «Динамо»


Новини: Джерард Батлер зіграє капітана «Динамо»

Голлівуд втілить на екран історичну гру 1942 року.


Голлівуд вміє вражати. На цей раз в центрі уваги книга Енді Дугана під назвою «"Динамо": Захист честі Києва», яку планують екранізувати вже наступного року. Її дії повернуть глядачів у минуле, в той самий фатальний день 9 серпня 1942 року, коли німці влаштували чемпіонат з футболу між київською командою «Старт» (у яку входили гравці «Динамо» і «Локомотива») і збірної Вермахту.

Головну роль у голлівудській картині виконає шотландський актор Джерард Батлер, відомий за фільмами «300 спартанців», «P. S. Я люблю тебе»,«Гола правда». Йому належить зіграти видатного голкіпера і капітана команди, яка вийшла проти німців - Миколи Трусевича.

Команда «Старт» надихнула весь Київ на хвилю опору, вийшовши на матч проти загарбників. Змучені голодом українці повинні були поступитися «суперкоманді» німців, але, передбачаючи можливість програшу, німці поставили умову: програш або смерть. В історію гра увійшла під назвою «матч смерті».

Планується, що місцем для зйомок стане Європа. На даний момент крісло режисера залишається порожнім.

Що стосується автора книги Енді Дугана, то свою книгу він написав у 2001 році. Американський журналіст відомий як автор декількох біографічних картин - про Роберта Де Ніро і Мартіна Скорсезе.

Джерарду Батлеру буде зовсім не складно виконати дану роль, по скільки він є великим шанувальником футболу. Наприклад, минулого року він брав участь в благодійному матчі «Селтік» - «Манчестер Юнайтед».

Майбутня екранізація трагічної історії вже не перша на кіноринку. До 20-річчя «матчу смерті» був знятий радянський кінофільм «Третій тайм», в 2006 році від «Першого каналу» вийшла документальна стрічка під назвою «"Смертельний двобій". Розслідування програми "Шукачі"». Останнім втіленням стала драма Андрія Малюкова «Матч» (2012 рік), в якій головну роль, звичайно ж, зіграв Сергій Безруков

Sushchenko 31 жовтня 2012
Like

Ім’я:
21 жовтня 2019
Ваш коментар

популярні новини


Найжорстокіший бойовик в світі Найжорстокіший бойовик в світі

Під голос актора Хоакіна Фенікса і музику Мобі

18 жовтня 2019 0 333
Йогансон і Драйвер у першому трейлері "Брачної історії" Йогансон і Драйвер у першому трейлері "Брачної історії"

Драма про складні відносини.

18 жовтня 2019 0 352
Джона Гілл відмовився від ролі в "Бетмені" Джона Гілл відмовився від ролі в "Бетмені"

Актор міг зіграти Загадочника.

17 жовтня 2019 0 414
Кідман, Дефо і Скарсгарди у режисера "Маяка" Кідман, Дефо і Скарсгарди у режисера "Маяка"

Роберт Еггерс готує новий проект.

17 жовтня 2019 0 407
Пол Дано зіграє Загадника в "Бетмені" Пол Дано зіграє Загадника в "Бетмені"

Заміна Джоні Гіллу.

17 жовтня 2019 0 357