Джей Ло розлучається утретє


Новини: Джей Ло розлучається утретє
Дженніфер Лопес знову розлучається.
Чоловік американської актриси і співачки Дженніфер Лопес, співак і композитор Марк Ентоні подав офіційну заяву на розлучення в суд Лос-Анджелесу.
Ентоні збирається вимагати спільної опіки над двома їх загальними дітьми - чотирирічними близнюками. Для Ентоні майбутнє розлучення стане другим, для Лопес - третім. Знаменитості одружилися в 2004 році, а в червні минулого року пара оголосила про кінець стосунків, при цьому ініціатором розлучення була саме Джей Ло.
- Я безнадійно романтична і пристрасна людина, коли справа стосується любові, - сказала Дженніфер. - Іноді ми не усвідомлюємо, що йдемо на компроміси. Мова йшла про те, щоб зрозуміти, що людина тобі не підходить, що ця людина не ставиться до тебе так, як потрібно, що вона веде себе неправильно по відношенню до себе самому. І якби я залишилася, то я вчинила б неправильно по відношенню до себе самої. Я досить люблю себе, щоб залишити все це позаду, - заявила тоді Лопес.
Незважаючи на рішення розлучитися з чоловіком, актриса тепло відгукується про нього: "Я буду завжди поважати Марка як співака і артиста. Разом ми могли творити чудеса, і ми їх творили. Він завжди буде присутній у моєму житті. Він завжди займатиме особливе місце в моєму серці як батько моїх дітей ".

Американська співачка Дженніфер Лопес продала більше 55 мільйонів альбомів по всьому світу, в її колекції є нагороди "Латинська Греммі", American Music Awards і дві номінації на Grammy. Крім музичної кар'єри, Лопес активно знімається в кіно і навіть розробила власну колекцію одягу. 

Катя Зиновьева 12 квітня 2012


Ім’я:
23 липня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Національно-міжнародний Національно-міжнародний

Відбулася перша прес-конференція 12-го Одеського МКФ

22 липня 2021 0 229
Джон Сіна у трейлері комедії «Друзі по відпустці» Джон Сіна у трейлері комедії «Друзі по відпустці»

Зірка «Форсажу 9» йде у відрив.

22 липня 2021 0 225
Леслі Грейс отримала роль Бетдівчини Леслі Грейс отримала роль Бетдівчини

Дочка комісара Гордона.

22 липня 2021 0 295
Деймон, Драйвер і Аффлек у трейлері «Останньої дуелі» Деймон, Драйвер і Аффлек у трейлері «Останньої дуелі»

Перший трейлер нової роботи Рідлі Скотта.

20 липня 2021 0 564
Каннський кінофестиваль-2021: переможці Каннський кінофестиваль-2021: переможці

У Каннах роздали нагороди.

17 липня 2021 0 1401