Увійти через
facebook google
 

Джеймс Франко зніметься в "Проекті Мінді"


Новини: Джеймс Франко зніметься в

Джеймс Франко зніметься в комедійному серіалі.

Актор Джеймс Франко підписав контракт на зйомки у двох епізодах ситкому «Проект Мінді». Схоже, саме це забезпечить серіалу високі рейтинги на старті сезону.

Франко з'явиться в двох перших серіях другого сезону «Мінді», який стартує 17 вересня на телеканалі Fox. Актор замінить Мінді Каллінг, головну героїню, яка за сюжетом відправляється в волонтерську програму на Гаїті. Сценаристи охарактеризували персонажа Джеймса Франко як завзятого молодого лікаря Пола Леотардо, який користується популярністю серед жіночої статі. Раніше він був моделлю, проте під час одного з показів впав і був врятований вагітною жінкою. Тут він і вирішив стати акушером-гінекологом. Опис не може не забавляти, однак, як можуть знати глядачі, практично у всіх персонажів серіалу нестандартні біографії.

Зараз Джеймс Франко зайнятий одночасно в двох повнометражних проектах - «Маленький принц» і «Пало Альто» (над останнім працює ще одна з роду Коппола - Джіа Коппола). Як правило, подібні камео і епізодичні ролі цілком у дусі Франко - складно передбачити, яким проектом він займеться наступного разу, так як сам для себе він їх не відбирає за бюджетами і рейтингами.

Ситком «Проект Мінді» створений Мінді Каллінг, і багато в чому заснований на досвіді її матері, яка була акушером-гінекологом. Серіал стартував на телеканалі Fox у вересні 2012 року. Його пілот зібрав біля екранів 4,6 мільйона глядачів, однак до фіналу рейтинги катастрофічно падали. Продовження «Проекту» на другий сезон було під питанням, проте все ж серіалу дали другий шанс. 

Катя Зиновьева 17 липня 2013
Like

Ім’я:
16 жовтня 2019
Ваш коментар

популярні новини


Ніл Патрік Гарріс зіграє в "Матриці" Ніл Патрік Гарріс зіграє в "Матриці"

How I Meet Your Neo.

16 жовтня 2019 0 157
"Леді та Бродяга". Новий трейлер "Леді та Бродяга". Новий трейлер

Собаче кохання.

15 жовтня 2019 0 253
Зої Кравіц зіграє Жінку-кішку Зої Кравіц зіграє Жінку-кішку

Ще одна зірка в новому "Бетмені".

15 жовтня 2019 0 320
Терон, Кідман і Роббі в трейлері "Секс-бомби" Терон, Кідман і Роббі в трейлері "Секс-бомби"

Драма про гучний скандал.

16 жовтня 2019 0 122
Чілдрен Кінофест – 2020 Чілдрен Кінофест – 2020

Оголошує Четвертий конкурс дитячих фільмів

15 жовтня 2019 0 231