Джеймс Кемерон розповів про зйомки нового «Аватара»


Новини: Джеймс Кемерон розповів про зйомки нового «Аватара»

Постановник планує відполірувати сценарій до блиску.


На новозеландській прем'єрі «Хоббіта» режисери те і роблять, що заявляють нові деталі про свої майбутні проекти. Не став винятком і постановник «Аватара» Джеймс Кемерон, який збирається закінчити сценарій сіквелу в лютому і запустити його зйомки до кінця 2013 року.

Також режисер збирається дуже педантично опрацювати сценарій майбутнього сиквела. "Я хочу, щоб ці сценарії були відполіровані до блиску, тому що я не має наміру вибудовувати сюжет вже на стадії постпродакшену. Щось подібне у нас вже було під час роботи над першою частиною. Довелося відмовитися від багатьох сцен, і все в такому дусі. Більше це не повториться", - сказав Кемерон.

Надихнувшись технологіями картини «Хоббіт: Несподівана подорож» Пітера Джексона, Кемерон заявив, що: "Якщо глядачі сприймуть технологію 48 fps, то в подальшому і сиквел "Аватара" скористається її перспективами".

Попередньо прем'єра «Аватара 2» відбудеться не раніше 2015 року.

Нагадаємо, що дія першого фільму відбувається в 2154 році, коли людство видобуває цінний мінерал, анобтаніум, на Пандорі, жилому супутнику газової планети в зоряній системі Альфи Центавра. За сюжетом, ресурсодобувна корпорація загрожує існуванню місцевого племені людиноподібних розумних істот, На'ві. Назва фільму - назва генетично спроектованих тіл, гібридів на'ві і людей, які використовує команда дослідників для взаємодії з місцевими мешканцями Пандори. Фільм був номінований на «Оскар» у дев'яти категоріях, а переміг у трьох. Бюджет картини склав $237 мільйонів з додатковими $9 мільйонами в повторному прокаті. Збори стрічки склали $2,78 мільярдів.

Sushchenko 29 листопада 2012


Ім’я:
23 вересня 2021
Ваш коментар
Гость
Гость 30 листопада 2012 12:33
0
Barakel 30.11.2012 01:07:34
Так долго просто не живут. Безусловно Камэрон снимает отличные, вероятно даже лучшие фильмы. Но почему все время такая пауза или это игра в интригу ?!

Наверно потому он и снимает отличные или даже, как вы выразились, лучшие фильмы, что делает не на тяп ляп и срубить бабло, а ещё за это самое бабло дать зрителям удовольствие. Я всегда лучше дольше подожду, чем получу на выходе какое-то УГ, после которого буду плеваться. Побольше б таких режиссёров, как он и Нолан. Которые не только за баблом идут, а которые стали своеобразным знаком качества. Идёшь на фильм Кэмерона или Нолана и знаешь точно, что отстой или пустышку на выходе не получишь.
.
Инна И.
Инна И. (Киев) 30 листопада 2012 08:55
0

Barakel 29 ноября 2012 23:07
Но почему все время такая пауза или это игра в интригу ?!
Наверно потому что кроме съёмок Кэмерон занимается кучей других вещей, а-ля спуск в Марианскую впадину и всё что этому сопутствует.
.
Barakel
Barakel (Киев) 29 листопада 2012 23:07
0

Так долго просто не живут. Безусловно Камэрон снимает отличные, вероятно даже лучшие фильмы. Но почему все время такая пауза или это игра в интригу ?!
.

популярні новини


Вашингтон у трейлері «Трагедії Макбета» Джоела Коена Вашингтон у трейлері «Трагедії Макбета» Джоела Коена

Новое переосмислення Шекспіра.

23 вересня 2021 0 60
Том Генкс у трейлері фантастики «Фінч» Том Генкс у трейлері фантастики «Фінч»

Том, робот і пес.

20 вересня 2021 0 346
Нео повертається. Трейлер фільму «Матриця: Воскресіння» Нео повертається. Трейлер фільму «Матриця: Воскресіння»

Прем'єра в Україні – 22 грудня.

09 вересня 2021 0 1533
ДіКапріо і Лоуренс у тізері «Не дивіться вгору» ДіКапріо і Лоуренс у тізері «Не дивіться вгору»

А ще Меріл Стріп, Тімоті Шаламе і багато інших.

08 вересня 2021 0 1280
Перший тизер «Алеї жахів» Гільєрмо Дель Торо Перший тизер «Алеї жахів» Гільєрмо Дель Торо

«Він людина або чудовисько?»

17 вересня 2021 0 747