Увійти через
facebook
 

Джордж Клуні зніметься в проекті Бреда Берда


Новини: Джордж Клуні зніметься в проекті Бреда Берда

Фільм буде зніматися за підтримки студії Disney.


Не дивлячись на більшу таємничість, в ЗМІ все ж з'явилася інформація про новий проект дворазового володаря «Оскара», американського режисера Бреда Берда. Фантастична картина отримала назву "1952". Ніяких деталей про її сюжет не повідомляються.

Планується, що стрічка буде в стилі спілбергових «Близьких контактів третього ступеня», де людина знаходить спільну мову з інопланетянами, що прилетіли на Землю.

Багато хто вважає, що у зв'язку з такою загадковістю проекту, під даною назвою ховаються нові «Зоряні війни». Але його творці заявляють, що «1952» повністю оригінальний проект, який Disney дуже сподівається зробити черговим масштабним продуктом. Зараз картина перебуває на стадії затвердження, тому зйомки почнуться ще не скоро.

Сценаристами виступили Деймон Лінделоф ("Залишитися в живих", "Прометей") і Джефф Дженсен. На головну роль Берд кличе Джорджа Клуні. Актор вже почав переговори зі студією.

В арсеналі у Джорджа Клуні майбутній фільм «Люди-пам'ятки», зйомки якого почнуться 1 березні наступного року. Там він зіграє зіграє Джорджа Стаута - офіцера американських військ, що підштовхнула музейне співтовариство і армію до створення спеціального підрозділу. До його складу увійшли англійські, американські, канадський і французькі історики, куратори музеїв та мистецтвознавці. Під керівництвом Стаута «Люди-пам'ятки» врятували десятки тисяч безцінних предметів мистецтва.

А влітку 2013 року актора можна буде побачити в «Гравітації» Альфонсо Куарона  - фільм повинен вийти в прокат 28 червня.

Зараз на екранах йде політичний трилер «Операція "Арго"», який продюсував Джордж Клуні. 

Sushchenko 12 листопада 2012
Like

Ім’я:
21 жовтня 2019
Ваш коментар

популярні новини


Він Дізель в трейлері "Бладшота" Він Дізель в трейлері "Бладшота"

Він тепер супергерой.

21 жовтня 2019 0 1462
Тарантіно проти Китаю Тарантіно проти Китаю

Режисер відмовляється йти на поступки китайській цензурі

21 жовтня 2019 0 702
Найжорстокіший бойовик в світі Найжорстокіший бойовик в світі

Під голос актора Хоакіна Фенікса і музику Мобі

18 жовтня 2019 0 402
"Кролик Петрик 2". Перший трейлер "Кролик Петрик 2". Перший трейлер

Вухань повертається.

18 жовтня 2019 0 402
Бен Аффлек зіграє в драмі "Падіння на Землю" Бен Аффлек зіграє в драмі "Падіння на Землю"

А, можливо, і зніме її.

18 жовтня 2019 0 360