Джош Бролін поповнить свою фільмографію новими проектам


Новини: Джош Бролін поповнить свою фільмографію новими проектам

Останнім вийшов фільмом Бролина став «Олдбой 2».

Американський актор Джош Бролін порадує своїх шанувальників двома новими проектами, один з яких озвучка божевільного титана Таноса у фільмах студії Marvel «Вартові Галактики» і «Месники: Ера Альтрона», а другий - роль у кримінальній драмі Дені Вільнева «Sicario» з Емілі Блант в головних ролях.

Персона Таноса вперше з'явився в коміксах на початку 1970-х. Згідно з його біографією, він цікавиться нігілізмом і містицизмом і закоханий у фізичне втілення смерті. Бажаючи вразити Пані Смерть, Танос зібрав армію з інопланетян і провів ядерне бомбардування рідної планети, що призвело до мільйонних втрат серед його раси.

За словами постановника Джеймса Ганна, його «Вартові Галактики» пов'язані з «Месниками 3», так що Бролін, швидше за все, озвучить Таноса і в третьому фільмі зі збірною супергероїв.

А тепер про фільм «Sicario», котрий ананонсували в квітні. Емілі Блант зіграє офіцера поліції, яка вирушає з міста Тусон, що в Арізоні, в Мексику. Мета її поїздки - вистежити наркобарона. Допоможуть героїні два найманця. Однак навряд вони перетинають кордон, як з'ясовується, що вони опинилися зовсім в іншому світі, ніж очікували. Броліну слід відіграти агента ЦРУ, який завербує героїню Блант для виконання небезпечного завдання.

Разом з акторами у фільмі зніметься Джон Бернтал, відомий за серіалом «Ходячі мерці». Кого саме зіграє Бернтал, поки не повідомляється.

У Sicario також зайнятий Бенісіо дель Торо. Відомо, що оператором проекту стане Роджер Дікінс, який знімав для канадського режисера кримінальну драму «Полонянки».

Нагадаємо, що останні три фільми за участю Броліна не дуже добре показали себе в прокаті. «Мисливці на гангстерів», «День праці» та «Олдбой» не стали хітами і отримали негатив від критиків. У майбутньому році актор з'явиться в драмах «Еверест» та «Вроджена вада».
 

Sushchenko 02 червня 2014


Ім’я:
19 червня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Мара, Фой і Макдорманд у трилері «Говорять жінки» Мара, Фой і Макдорманд у трилері «Говорять жінки»

Зоряний каст адаптації роману Міріам Тейвс.

18 червня 2021 0 285
Дженніфер Лопес зіграє у фантастиці «Атлас» Дженніфер Лопес зіграє у фантастиці «Атлас»

Від режисера «Розлому Лос-Анджелеса».

16 червня 2021 0 694
Честейн і Гарфілд у трейлері «Очі Теммі Фей» Честейн і Гарфілд у трейлері «Очі Теммі Фей»

Так, це вони в гримі!

14 червня 2021 0 1073
Поганими дорогами до Атлантиди Поганими дорогами до Атлантиди

Золота Дзиґа 2021: названо лауреатів П’ятої Національної кінопремії

13 червня 2021 0 1093
Портман і Мур зіграють у режисера «Керол» Портман і Мур зіграють у режисера «Керол»

У драмі «Май грудень».

14 червня 2021 0 1054