Джош Бролін приєднався до «Вродженої вади»


Новини: Джош Бролін приєднався до «Вродженої вади»

Warner Bros. вже почали зйомки картини.

Американський актор Джош Бролін, відомий ролями у фільмах «Харві Мілк» (2008), «Залізна хватка» (2010) і «Люди в чорному 3» (2012), переступив борт нового проекту Пола Томаса Андерсона і студії Warner Bros. за романом Томаса Пінчона «Вроджена вада».

Ще не відомо, яку саме ключову роль зіграє Бролін, але для майбутньої картини це дуже вдале поповнення у, і без того зірковому акторському складі. Серед виконавців ролей тут числяться Різ Уізерспун, Хоакін Фенікс, Оуен Уілсон, Бенісіо дель Торо, Шарлиз Терон і Джена Мелоун. Крім них творці стрічки ведуть переговори із Шоном Пенном.

Дія роману, опублікованого чотири роки назад, відбувається в Лос-Анджелесі в кінці 1960-х. Головний герой книги - Ларрі «Док» Спортелло, приватний детектив. Доброзичливого Дока, який майже безперервно курить марихуану, розшукує його колишня подруга, яка, втім, незабаром зникає разом зі своїм новим, дуже багатим шанувальником. Док розуміє, що ця подія якимось чином пов'язана з іншими справами, які він розслідує.

Знімальний процес вже запустили, у зв'язку з чим виконавець головної ролі Хоакін Фенікс не зміг прибути на Каннський фестиваль, де в конкурсі демонструвалася стрічка Джеймса Грея «Іммігрантка» з його участю.

Нагадаємо, що останній фільм за участю Джоша Броліна, який вийшов на екрани - січневий бойовик «Мисливці на гангстерів».

Цього року актор буде задіяний в «Місті гріхів 2» Роберта Родрігеса, «Олдбої» Спайка Лі (римейк однойменного корейського трилера) і «Дні праці» Джейсона Райтмана

Sushchenko 29 травня 2013


Ім’я:
01 серпня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Вілл Сміт у трейлері драми «Король Річард» Вілл Сміт у трейлері драми «Король Річард»

Історія родини сестер Вільямс.

28 липня 2021 0 423
«Мисливці за привидами: З того світу». Новий трейлер «Мисливці за привидами: З того світу». Новий трейлер

Прем'єра – у листопаді.

28 липня 2021 0 526
«Будинок Гуччі» Рідлі Скотта. Перший трейлер «Будинок Гуччі» Рідлі Скотта. Перший трейлер

Гага, Драйвер, Лето, Айронс, Пачіно, Гаєк.

30 липня 2021 0 348
«Дюна» Дені Вільньова. Новий трейлер «Дюна» Дені Вільньова. Новий трейлер

Прем’єра – восени.

24 липня 2021 0 712
Зірки Marvel зіграють у комедійному горорі Зірки Marvel зіграють у комедійному горорі

Ентоні Макі і Девід Гарбор – у фільмі «У нас привид».

28 липня 2021 0 419