Для екранізації "Темної вежі" з'явився проблиск надії


Новини: Для екранізації
"Темною вежею" може зайнятися кіностудія Warner Bros.
Студія Warner Bros., останнім часом найбільш відома високобюджетною франшизою "Гаррі Поттер", схоже, знайшла своє нове дитя - ведуться переговори щодо переходу екранізації епіка Стівена Кінга "Темна вежа" з рук Universal в руки Warner.
Раніше студія Universal Pictures відмовилася від екранізації проекту через його високий бюджет. Планувалося, що світ побачать три частини фільму, вихід яких буде розділений двома сезонами серіалу. Оригінальна серія Стівена Кінга «Темна вежа» містить сім книжкових частин, два мідквела, один з яких, «Вітер крізь замкову щілину», вийшов в лютому 2012 року в США обмеженим тиражем і очікується до широкого з 24 квітня 2012 року.
В даний момент над кіношним і телевізійним проектом «Темна вежа» повинен працювати режисер Рон Ховард і сценарист Аківа Голдман. Продюсуванням фільму займуться Голдман, Брайан Грейзер і сам Стівен Кінг. Головну роль у фільмі має зіграти оскароносець Хав'єр Бардем, який як і раніше не відмовився від "Вежі". Однак, участь актора буде пов'язана з його зайнятістю в інших проектах.
Більшість іноземних критиків вже встигли назвати «Темну вежу» самою амбітною екранізацією з часів трилогії «Володар кілець». Якщо Warner Bros. все ж займеться проектом, то передбачається, що серіал буде випущений на американському платному каналі HBO.

Серія «Темна вежа» розповідає про подорож останнього стрілка Серединного світу Роланда до міфічного осереддя всіх світів. У подорожі його супроводжують Сюзанна, Едді і Джейк - прибульці з нашого світу (або імовірно - альтернативного нашому, але близького до сучасної реальності), а також істота косолап.

Катя Зиновьева 13 березня 2012


Ім’я:
28 липня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Трейлер комедії «Погані домогосподарки» Трейлер комедії «Погані домогосподарки»

З Крістен Белл і Вінсом Воном.

27 липня 2021 0 165
Від Джеймса Вана. Трейлер горора «Втілення зла» Від Джеймса Вана. Трейлер горора «Втілення зла»

Творець «Астрала» і «Закляття» представляє.

26 липня 2021 0 222
Національно-міжнародний Національно-міжнародний

Відбулася перша прес-конференція 12-го Одеського МКФ

22 липня 2021 0 522
«Дюна» Дені Вільньова. Новий трейлер «Дюна» Дені Вільньова. Новий трейлер

Прем’єра – восени.

24 липня 2021 0 414
Відблиск, Носоріг і Цензорка Відблиск, Носоріг і Цензорка

Світова прем’єра нових фільмів Олега Сенцова та Валентина Васяновича відбудеться на Венеційському кінофестивалі

26 липня 2021 0 265