Увійти через
facebook google
 

Щоденник Одеського кінофестивалю: День шостий


За день до вручення перших призів і підведення підсумків, організатори запропонували насичену програму фільмів, серед яких особливо виділявся фільм "В тумані" Сергія Лозниці.

Лауреат премії міжнародної асоціації кінокритиків, ФІПРЕССІ, фільм "В тумані" дуже добре побудоване кіно і з майже ідеальною візуальною роботою оператора Олега Муту, який знімав і попередній гучний фільм Лозниці - "Щастя моє". Але окрім довершеності кадру фільм не підкупляє більше нічим, адже його емоційна складова зовсім неприваблива. Фільм, який мав би виправдати наданий раніше кредит довіри Лозниці, дещо спотворює враження про його кінематограф, який у цьому фільмі плавно перейшов у ранг беззмістовного, байдужого, зарозумілого і прорахованого використання плівки, задля продовження кар'єри в загальному каннському обійсті. Сергій Лозниця зустівся зі студентами літньої кіношколи і розповів їм про технічні нюанси роботи режисера. Окрім детального опису свого нового фільму "В тумані", режисер поділився творчими планами відзняти стрічку "Бабин Яр".

Також на глядачів чекала остання стрічка із програми "Нове російське кіно" - меланхолійна історія "День вчителя" Сергія Мокрицького. Анатолій Кот грає простого шкільного учителя, інтелігента, який з роками втратив зв'язок із реальним світом, перемістившись у світ вигаданих фантазій. Він пішов від дружини і сина, і мовчки мріє про жінку, від стосунків з якою його відмовила його матір (епізод Світлани Немоляєвої).

Ще однією прем'єрою Одеського кінофестивалю стало миле французьке кіно "Париж-Манхеттен" від молодої режисерки Софі Лелюш.

У цій стрічці ми можемо познайомитись з невгамовною фанаткою творчості Вуді Аллена, яка впевнена що особисті проблеми можна вирішити. переглянувши декілька фільмів знаменитого режисера. Стрічка, як і всі якісні комедії непередбачувана, вигадлива і смішна. Майже під кінець фільму у кадрі можна бачити і самого Вуді Аллена, якій грає звісно що самого себе.

Гала-прем'єра фільму "Королівство повного Місяця" відбулась у фестивальному центрі. Глядачі неабияк чекали прем'єри, адже у цій дотепній комедії Веса Андерсона вибуховий кастинг: Білл Мюррей і Брюсс Вілліс, Едвард Нортон і Френсіс МакДорманд. Фільм - абсурдистська казка. Події розвиваються у таборі бойскаутів, де зникають таємно закохані хлопець і дівчина. Усім, хто полюбляє нестандартний гумор і оригінальний сюжет дивитись обов'язково.

Окрім цього, 19 липня на Одеській кіностудії в рамках Професійної секцій пройшов конкурс українських кінопроектів на здобуття грошового призу від девелоперської компанії UDP.

mivanukha 20 липня 2012
Like

Ім’я:
16 жовтня 2019
Ваш коментар

популярні новини


Ніл Патрік Гарріс зіграє в "Матриці" Ніл Патрік Гарріс зіграє в "Матриці"

How I Meet Your Neo.

16 жовтня 2019 0 161
"Леді та Бродяга". Новий трейлер "Леді та Бродяга". Новий трейлер

Собаче кохання.

15 жовтня 2019 0 255
Зої Кравіц зіграє Жінку-кішку Зої Кравіц зіграє Жінку-кішку

Ще одна зірка в новому "Бетмені".

15 жовтня 2019 0 322
Терон, Кідман і Роббі в трейлері "Секс-бомби" Терон, Кідман і Роббі в трейлері "Секс-бомби"

Драма про гучний скандал.

16 жовтня 2019 0 123
Чілдрен Кінофест – 2020 Чілдрен Кінофест – 2020

Оголошує Четвертий конкурс дитячих фільмів

15 жовтня 2019 0 233