Дім із мульту "Вгору" став реальним і знайшов жильців


Барвистий будинок з мультфільму «Вгору» знайшов свого власника.
В американському штаті Юта за 400 тисяч доларів продано будинок, офіційно визнаний студією Disney будинком з мультфільму «Вгору». Щасливими власниками нерухомості (дуже навіть рухомої в анімації) стала каліфорнійська сімейна пара Клінтон і Лінет Гемблін.
Як зізнаються щасливчики, вони довго шукали будинок, який би був найбільш близький до мультяшними. І нарешті натрапили на будинок мрії, побудований відразу в 2009 році по прототипу будинку з мультфільму «Вгору». Пара зізнається, що була полонена ідеєю мультфільму, тому так фанатично поставилася до пошуків житла.
В анімації «Вгору» будинок фактично виступає одним з головних персонажів. За сюжетом, це будинок Карла і Еллі Фредеріксон, куплений ними відразу після весілля. Після смерті Еллі Карл стає скупим відлюдником, який більшість часу проводить в барвистому будиночку, поки не відправляється у подорож з юним бойскаутом.

Творець реального неекранного будинку Адам Бенгертер зізнається, що вибрав прототипом споруду саме з «Вгору», оскільки там дому відводиться абсолютно окреме місце в мультфільмі. Адам стверджує, що у стрічці показана частина американської мрії, в якій будинок - це не просто інвестиція, а практично член твоєї родини, про якого ти дбаєш і якого постійно доводиш до досконалості. 

Катя Зиновьева 05 грудня 2011


Ім’я:
25 вересня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Вашингтон у трейлері «Трагедії Макбета» Джоела Коена Вашингтон у трейлері «Трагедії Макбета» Джоела Коена

Новое переосмислення Шекспіра.

23 вересня 2021 0 294
Серкіс і Еріво зіграють у «Лютері» Серкіс і Еріво зіграють у «Лютері»

Повнометражний фільм про лондонського детектива.

23 вересня 2021 0 250
Камбербетч у трейлері фільму «Котячі світи Луїса Вейна» Камбербетч у трейлері фільму «Котячі світи Луїса Вейна»

Про художника, який малював котів.

24 вересня 2021 0 170
«Хелловін вбиває». Фінальний трейлер «Хелловін вбиває». Фінальний трейлер

Майк Майєрс повертається у жовтні.

21 вересня 2021 0 349