Довженко йде в театр


Новини:  Довженко йде в театр
Восени в Довженко-Центрі розпочне роботу театральна платформа для незалежних театрів – «Сцена 6»
Ініціаторами створення театрального центру стали журналіст Олексій Ананов, директорка «Дикого театру» Ярослава Кравченко, режисер Сергій Перекрест та Національний центр Олександра Довженка, частина приміщень котрого на 6-му поверсі переобладнується в театральний простір. 
«Сцена 6» - мультидисциплінарна перформативна платформа, відкрита для співпраці незалежних театрів, на базі якої також працюватиме «Інститут дослідження театру».
Довженко-Центр інтегрує «Сцену 6» у єдину структуру арт-кластеру. Восени 2016 року, на 3-му поверсі Довженко-Центру уже запрацював заснований Яном Спектором арт-простір Plivka, резидентами котрого стали музичне агентство Ухо, школа медіа-арту Blck Box, фотошкола Віктора Марущенка, книгарня «Кафептах». Навесні 2017 року на 1-му поверсі Довженко-Центру розташувалася книгарня «Довженко. Книги. Кава. Кіно». Наступні кроки в рамках стратегії розвитку та ревіталізації Довженко-Центру – відкриття Музею кіно та створення публічного простору Медіатеки. 
Театральний платформа «Сцена 6» використовуватиме спеціально створену театральну інфраструктуру: велику сцену-трансформер з глядацькою залою на 300 місць, камерну сцену, репетиційні кімнати, простір для науково-дослідної роботи. Функціонуватиме «Сцена 6» за принципом резидентства.
У майбутньому театральна платформа, до якої увійде хореографічна майстерня Віктора Рубана та Звуковий простiр КОРА Максима Коломiйця i Дмитра Радзецького, працюватиме як експериментальна лабораторія перформативних мистецтв.
Вже з 7 по 17 вересня «Сцена 6» в тестовому режимі прийме міжнародну театрально-хореографічну програму ювілейного 10-го фестивалю сучасного мистецтва «Гогольфест», партнером якого в цьому році виступив Довженко-Центр. Згодом в театральному просторі свої вистави покаже «Дикий театр», відбудеться прем’єра оновленої постановки «Наш клас» Сергія Перекреста, прем’єра вистави «Володар мух» Давіда Петросяна.
Нагадаємо, що у травні 2017 року в приміщенні Довженко-Центру «Дикий театр» представив сучасні постановки «Іфігенії»  та «Гамлету», а восени 2016-го Британська Рада в Україні презентувала міні-фестиваль нової британської драми «Taking the Stage».
Стежте за новинами на сайті та сторінках Довженко-Центру у соцмережах.
Алексей Першко 01 серпня 2017


Ім’я:
13 червня 2021
Ваш коментар

популярні новини


«Без різких рухів». Трейлер трилера Содерберга «Без різких рухів». Трейлер трилера Содерберга

Дель Торо, Деймон, Чідл та інші.

09 червня 2021 0 847
Ще одна екранізація Стівена Кінга Ще одна екранізація Стівена Кінга

Творець «Ганнібала» і «Американських богів» зніме нову версію «Кристини».

11 червня 2021 0 406
Ван Дамм в Україні. Трейлер «Останнього найманця» Ван Дамм в Україні. Трейлер «Останнього найманця»

Екшн-комедія Netflix, яку знімали в Києві.

08 червня 2021 1 1149
У «Джокера» буде сиквел У «Джокера» буде сиквел

Сценарій напише автор першого фільму Тодд Філліпс.

31 травня 2021 0 2172
Пальмова Гілка Джоді Фостер Пальмова Гілка Джоді Фостер

Актриса відкриє 74-й Каннський кінофестиваль

02 червня 2021 0 2019