Дункан Джонс екранізує гру «Варкрафт»


Новини: Дункан Джонс екранізує гру «Варкрафт»

Схожий проект розробляв чотири роки тому Сем Реймі.


Британський режисер, відомий за фільмами «Місяць 2112» (2009) і «Вихідний код» (2011), Дункан Джонс вирішив екранізувати ігрову адаптацію геймерської всесвіту «Варкрафт» для компанії Legendary Pictures.

Продюсерами цієї масштабної постановки стануть Томас Талл і Джон Джашні від Legendary і Чарльз Ровен та Алекс Гартнер від Blizzard Entertainment і Atlas Entertainment. Виконавчими продюсерами призначені Партнер Джонса Стюарт Фенніган і Кріс Метц з Blizzard.

Всесвіт Warcraft - вигаданий всесвіт в стилі фентезі, спочатку придуманий для комп'ютерних ігор з серії Warcraft. Він включає безліч світів, об'єднаних хаотичної воронкою, яка носить назву Круговерть Порожнечі (Twisting Nether). Перехід між світами можна здійснити за допомогою так званих порталів. Описана історія всесвіту охоплює більше 10 тисячоліть і описує в основному протистояння між Альянсом і Ордою і їх боротьбу з палаючим Легіоном, Батогом, драконом Смертокрилом та іншими силами, що загрожують Азероту. Першою розумною расою, що згадується в офіційній історії всесвіту Warcraft, є титани - боги із залізною шкірою, які починають змінювати світи і планети, створювати на них умови для життя. Вони оберігають створені ними світи від численних демонічних істот, що прагнуть знищити життя у всесвіті. Саргарас - гігант з литої бронзи - багато тисяч років знищує демонічних істот, проте розчаровується в задумах титанів. Він створює власну армію - Палаючий Легіон (The Burning Legion), метою якої стає знищення фізичного світу.

Сценарій написав Чарльз Ліветт. Планується, що зйомки стрічки почнуться цієї осені, а в прокат фільм вийде в 2015 році.

Спочатку за екранізацію гри хотів взятися скандально-відомий німецький режисер Уве Болл, відомий своїми провальними екранізаціями комп'ютерних ігор. Він повідомив про це представнику компанії Blizzard Полу Семсу. На що останній йому відмовив через ймовірний провал фільму в прокаті. Далі Legendary Pictures віддали свою перевагу Сему Реймі, відомому за трилогією "Людина-павук", класичним фільмам жахів «Зловісні мерці», але і він, як виявилося не задовольнив творців.

Бюджет картини складе $100 мільйонів. І даний фільм стане першим великомасштабним проектом для сина Девіда Боуї - Дункана Джонса.

Нагадаємо, що його дебютною режисерською стрічкою стала камерна «Місяць 2112», незалежна драма вартістю 1 млн дол з Семом Рокуеллом в головній ролі. 

Sushchenko 31 січня 2013
Like

Ім’я:
28 січня 2020
Ваш коментар

популярні новини


88 кандидатів 88 кандидатів

На участь у конкурсі кінопремії “Золота Дзиґа”

27 січня 2020 0 207
"Незрівняний". Трейлер комедії з Кареллом і Бірн "Незрівняний". Трейлер комедії з Кареллом і Бірн

Стів Карелл повертається в комедію.

25 січня 2020 0 343
Марк Волберг в трейлері "Spenser Confidential" Марк Волберг в трейлері "Spenser Confidential"

Новий бойовик Пітера Берга.

21 січня 2020 0 688