Дункан Джонс екранізує гру «Варкрафт»


Новини: Дункан Джонс екранізує гру «Варкрафт»

Схожий проект розробляв чотири роки тому Сем Реймі.


Британський режисер, відомий за фільмами «Місяць 2112» (2009) і «Вихідний код» (2011), Дункан Джонс вирішив екранізувати ігрову адаптацію геймерської всесвіту «Варкрафт» для компанії Legendary Pictures.

Продюсерами цієї масштабної постановки стануть Томас Талл і Джон Джашні від Legendary і Чарльз Ровен та Алекс Гартнер від Blizzard Entertainment і Atlas Entertainment. Виконавчими продюсерами призначені Партнер Джонса Стюарт Фенніган і Кріс Метц з Blizzard.

Всесвіт Warcraft - вигаданий всесвіт в стилі фентезі, спочатку придуманий для комп'ютерних ігор з серії Warcraft. Він включає безліч світів, об'єднаних хаотичної воронкою, яка носить назву Круговерть Порожнечі (Twisting Nether). Перехід між світами можна здійснити за допомогою так званих порталів. Описана історія всесвіту охоплює більше 10 тисячоліть і описує в основному протистояння між Альянсом і Ордою і їх боротьбу з палаючим Легіоном, Батогом, драконом Смертокрилом та іншими силами, що загрожують Азероту. Першою розумною расою, що згадується в офіційній історії всесвіту Warcraft, є титани - боги із залізною шкірою, які починають змінювати світи і планети, створювати на них умови для життя. Вони оберігають створені ними світи від численних демонічних істот, що прагнуть знищити життя у всесвіті. Саргарас - гігант з литої бронзи - багато тисяч років знищує демонічних істот, проте розчаровується в задумах титанів. Він створює власну армію - Палаючий Легіон (The Burning Legion), метою якої стає знищення фізичного світу.

Сценарій написав Чарльз Ліветт. Планується, що зйомки стрічки почнуться цієї осені, а в прокат фільм вийде в 2015 році.

Спочатку за екранізацію гри хотів взятися скандально-відомий німецький режисер Уве Болл, відомий своїми провальними екранізаціями комп'ютерних ігор. Він повідомив про це представнику компанії Blizzard Полу Семсу. На що останній йому відмовив через ймовірний провал фільму в прокаті. Далі Legendary Pictures віддали свою перевагу Сему Реймі, відомому за трилогією "Людина-павук", класичним фільмам жахів «Зловісні мерці», але і він, як виявилося не задовольнив творців.

Бюджет картини складе $100 мільйонів. І даний фільм стане першим великомасштабним проектом для сина Девіда Боуї - Дункана Джонса.

Нагадаємо, що його дебютною режисерською стрічкою стала камерна «Місяць 2112», незалежна драма вартістю 1 млн дол з Семом Рокуеллом в головній ролі. 

Sushchenko 31 січня 2013


Ім’я:
30 липня 2021
Ваш коментар

популярні новини


«Будинок Гуччі» Рідлі Скотта. Перший трейлер «Будинок Гуччі» Рідлі Скотта. Перший трейлер

Гага, Драйвер, Лето, Айронс, Пачіно, Гаєк.

30 липня 2021 0 142
Айзек і Дефо  у трейлері «Холодного розрахунку» Айзек і Дефо у трейлері «Холодного розрахунку»

Від сценариста «Таксиста».

29 липня 2021 0 231
Вілл Сміт у трейлері драми «Король Річард» Вілл Сміт у трейлері драми «Король Річард»

Історія родини сестер Вільямс.

28 липня 2021 0 282
«Мисливці за привидами: З того світу». Новий трейлер «Мисливці за привидами: З того світу». Новий трейлер

Прем'єра – у листопаді.

28 липня 2021 0 290
Від Джеймса Вана. Трейлер горора «Втілення зла» Від Джеймса Вана. Трейлер горора «Втілення зла»

Творець «Астрала» і «Закляття» представляє.

26 липня 2021 0 369