Два незнайомці з Манхеттена

Увійти через
Реєстрація
 
Два незнайомці з Манхеттена
 
Новини: Два незнайомці з Манхеттена

 Манхеттенський фестиваль короткометражних фільмів 2018 оголосив переможця

Найбільший у світі інтерактивний Манхеттенський фестиваль короткометражних фільмів оголосив переможців 2018 року в номінаціях «Найкращий фільм» та «Найкраща акторська робота».
Фаворитом всесвітнього глядацького журі став фільм «Два незнайомці, які зустрічаються п'ять разів» Маркуса Марку з Великої Британії. Стрічка розповідає про двох чоловіків, які зустрічаються у ключові моменти своїх життів. З часом їх початковий конфлікт поступається місцем співчуттю і можливій дружбі.
Юний Фелікс Греньє, який виконав головну роль у канадській стрічці «Хижак», був визнаний найкращим актором Манхеттенського фестивалю короткометражного кіно 2018 року.
Володарем Срібної медалі стала угорська стрічка про змагання двох перекладачів, – «Шушутаж» режисера Барнабаса Тофа.
Бронзова медаль фестивалю дісталася британському фільму «Голова в мішку» про похмурий паб, у якому можна поговорити з померлими.
21-й всесвітній фестиваль короткометражного кіно пройшов із аншлагами в 32 кінотеатрах по всій Україні. Дев'ять короткометражних стрічок, які потрапили у список фіналістів, протягом тижня оцінили 6373 українських кіномана. У симпатіях щодо фільмів українці виявилися солідарні з глядачами по всьому світу – їх фаворитом стала стрічка «Два незнайомці, які зустрічаються п'ять разів» (1704 голоси).
Друге місце за підсумками українського голосування зайняла угорська стрічка «Шушутаж» (655 голосів), третє місце глядачі віддали «Голові в мішку» з Великої Британії (595 голосів). Найкращим актором був визнаний Фелікс Греньє – за нього проголосували 1894 глядачі.
Щорічний Манхеттенський кінофестиваль проходив із 27 вересня по 7 жовтня у 300 містах на всіх континентах. Кожен глядач міг стати членом міжнародного журі та взяти участь у виборі найкращої короткометражки року. В Україні організатором Maнхеттенского фестивалю короткометражних фільмів виступає компанія «Артхаус Трафік» за традиційної підтримки торгової марки Stella Artois.
Алексей Першко 09 жовтня 2018
Коментарі
 
Ім’я
17 грудня 2018
Ваш коментар

Підписатися на обговорення

популярні новини

MyFrenchFilmFestival повертається!

Вже 18 січня 2019 року

01 грудня 2018

0
3331

Вінслет і Ронан закрутять роман у драмі "Амоніт"

Романтичні стосунки голлівудських красунь.

17 грудня 2018

0
87

Макевой, Вілліс і Джексон в новому трейлері "Скла"

Супергерої проти суперзлодіїв.

17 грудня 2018

0
85

Бенедикт Камбербетч в трейлері фільму "Брекзит"

Драма про події, що змінили Британію.

15 грудня 2018

0
297

Дженніфер Еністон в трейлері комедії "Пампушка"

Краса – страшна сила.

13 грудня 2018

0
249

 fk tw