Два незнайомці з Манхеттена

Увійти через
Реєстрація
 
фильм Власть
Два незнайомці з Манхеттена
 
Новини: Два незнайомці з Манхеттена

 Манхеттенський фестиваль короткометражних фільмів 2018 оголосив переможця

Найбільший у світі інтерактивний Манхеттенський фестиваль короткометражних фільмів оголосив переможців 2018 року в номінаціях «Найкращий фільм» та «Найкраща акторська робота».
Фаворитом всесвітнього глядацького журі став фільм «Два незнайомці, які зустрічаються п'ять разів» Маркуса Марку з Великої Британії. Стрічка розповідає про двох чоловіків, які зустрічаються у ключові моменти своїх життів. З часом їх початковий конфлікт поступається місцем співчуттю і можливій дружбі.
Юний Фелікс Греньє, який виконав головну роль у канадській стрічці «Хижак», був визнаний найкращим актором Манхеттенського фестивалю короткометражного кіно 2018 року.
Володарем Срібної медалі стала угорська стрічка про змагання двох перекладачів, – «Шушутаж» режисера Барнабаса Тофа.
Бронзова медаль фестивалю дісталася британському фільму «Голова в мішку» про похмурий паб, у якому можна поговорити з померлими.
21-й всесвітній фестиваль короткометражного кіно пройшов із аншлагами в 32 кінотеатрах по всій Україні. Дев'ять короткометражних стрічок, які потрапили у список фіналістів, протягом тижня оцінили 6373 українських кіномана. У симпатіях щодо фільмів українці виявилися солідарні з глядачами по всьому світу – їх фаворитом стала стрічка «Два незнайомці, які зустрічаються п'ять разів» (1704 голоси).
Друге місце за підсумками українського голосування зайняла угорська стрічка «Шушутаж» (655 голосів), третє місце глядачі віддали «Голові в мішку» з Великої Британії (595 голосів). Найкращим актором був визнаний Фелікс Греньє – за нього проголосували 1894 глядачі.
Щорічний Манхеттенський кінофестиваль проходив із 27 вересня по 7 жовтня у 300 містах на всіх континентах. Кожен глядач міг стати членом міжнародного журі та взяти участь у виборі найкращої короткометражки року. В Україні організатором Maнхеттенского фестивалю короткометражних фільмів виступає компанія «Артхаус Трафік» за традиційної підтримки торгової марки Stella Artois.
Алексей Першко 09 жовтня 2018
Коментарі
 
Ім’я
19 лютого 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговорення

популярні новини

Фільм ВЕЖА МОВЧАННЯ

У музичному супроводі наживо композитора Сергія Леонтьєва та гурту SED CONTRA ENSEMBLE

19 лютого 2019

0
40

"Крижане серце 2". Перший тизер

Продовження блокбастера Disney.

14 лютого 2019

0
354

Терон і Роген трейлері комедії "Фларскі"

Няня-держсекретар.

18 лютого 2019

0
341

Джош Бролін зіграє в "Дюні"

Знову зірка!

14 лютого 2019

0
241

«Шантаж» Альфреда Хічкока в Довженко-центр

У супроводі Kyiv Fantastic Orchestra

18 лютого 2019

0
215

 fk tw