Дядя Жора – режисер

Увійти через
Реєстрація
 
Дядя Жора – режисер
 
Новини: Дядя Жора – режисер
В українській комедії «Продюсер»
Дядя Жора aka Вадим Мичковський — шоумен, стендап-комік, ведучий, продюсер, гуморист і просто гарний хлопець — приєднався до зіркового акторського складу нової української комедії «Продюсер». Учасник КВК і Comedy Club Ukraine постане перед глядачами у ролі кінорежисера.
«Комедія — це мій улюблений жанр, бо я сам — людина гумору як резидент Comedy Club Україна та колишній учасник КВК, тому фільм мені дуже близький. Мені цікаво творити щось нове.
Нехай у мене й невеличка роль, але бути частинкою творчого процесу «Продюсера» — ось що найцікавіше. Мені сподобалося геть усе: атмосфера, спілкування з режисером, робота знімальної команди та акторів. Дуже прикольно, що у фільмі задіяно стільки колег по шоу-бізнесу. Це по-сучасному. Це те, що виокремлює стрічку серед інших кінопродуктів. Усе круто, I love «Продюсер»!», — ділиться враженнями Дядя Жора.
«Продюсер» виходить на кіноекрани України 14 лютого 2019 року.
У центрі сюжету «Продюсера» — самовпевнений та самозакоханий кінопродюсер, якому успіх вдарив у голову. На неймовірні вечірки він витрачає всі гроші, зароблені за минулий фільм, і навіть ті, що вже виділені на наступний. Але ось приходить час Х: нові зйомки розпочинаються вже завтра, а платити за них, як виявилося, немає чим... Продюсер має знайти купу грошей та власноруч доставити їх на знімальний майданчик за містом. Дорогою на нього чекають чудернацькі пригоди, кумедні ситуації та декілька уроків від карми.
Кінотеатральний прокат в Україні здійснюватиме компанія Ukrainian Film Distribution.
Алексей Першко 20 листопада 2018
Коментарі
 
Ім’я
25 червня 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговорення

популярні новини

"Бонд 25". Перші кадри

Прем'єра – навесні 2020-го.

25 червня 2019

0
134

Тренер "Відока" з Венсаном Касселем

Та Ольгою Куриленко.

18 червня 2019

1
330

Купер замінить ДіКапріо у дель Торо?

Леонардо ДіКапріо не зіграє в "Алеї кошмарів".

16 червня 2019

0
4533

4 кроки до 40-річчя "Чужого"

відео з прес-конференції в рамках 48-го МКФ "Молодість"

27 травня 2019

0
3652

Рандеву з Принцесою

5 червня в київському кінотеатрі CInema City

03 червня 2019

0
2407

 fk tw