Ще один кінотеатр Києва під загрозою закриття?


Новини: Ще один кінотеатр Києва під загрозою закриття?
Трудовий колектив столичного кінотеатру "Ленінград" протестує проти зміни керівництва.
З сьогоднішнього дня столичний кінотеатр "Ленінград" був змушений оголосити страйк у зв'язку зі зміною керівництва. Про це заявила заступник директора кінотеатру Ірина Погорська:
- Нашого нинішнього директора, Руденка, навіть не повідомили за два тижні, як це прийнято згідно з трудовим кодексом України, - розповідає вона. - Просто подзвонила Світлана Зоряна (Начальник Головного управління культури і мистецтв Київської міської державної адміністрації) і оголосила, що наше керівництво змінюється і вже 9 лютого нас познайомлять з нашим новим директором, Андрієм Цвєтковим.
Співробітники кінотеатру обурені такими діями з боку Київської адміністрації, підкреслюючи, що нинішній директор кінотеатру "Ленінград" пробув на своїй посаді вже рік, пропрацювавши до цього три роки головним інженером "Ленінграду".
- Знаємо, ми таких "парашутистів" - схожа історія відбувалася з кінотеатрами ім.Довженка, "Авророю", "Алмаз", в яких після зміни керівництва звільняли весь колектив, а потім зносили і сам кінотеатр або ж міняли його профіль, - говорить Ірина Погорська.
Рішення про знесення кінотеатру "Аврора" в Дніпровському районі Києва було ухвалене ще в 2004 році. Кінотеатр ім.Довженка на проспекті Перемоги був знесений буквально за одну ніч влітку 2010 року - на його місці заплановано будівництво офісно-торгово-розважального центру. Кінотеатр "Алмаз" після зміни керівництва повністю змінив і свій робочий колектив.

"Ленінград" просить небайдужих киян підтримати робочий колектив кінотеатру, звернувшись на гарячі лінії Київської мерії за номерами 1551 (зі стаціонарних телефонів) і 205 73 37 (зі стаціонарних і мобільних телефонів). 

Катя Зиновьева 08 лютого 2012


Ім’я:
01 серпня 2021
Ваш коментар

популярні новини


«Мисливці за привидами: З того світу». Новий трейлер «Мисливці за привидами: З того світу». Новий трейлер

Прем'єра – у листопаді.

28 липня 2021 0 589
«Будинок Гуччі» Рідлі Скотта. Перший трейлер «Будинок Гуччі» Рідлі Скотта. Перший трейлер

Гага, Драйвер, Лето, Айронс, Пачіно, Гаєк.

30 липня 2021 0 403
Вілл Сміт у трейлері драми «Король Річард» Вілл Сміт у трейлері драми «Король Річард»

Історія родини сестер Вільямс.

28 липня 2021 0 471
Зірки Marvel зіграють у комедійному горорі Зірки Marvel зіграють у комедійному горорі

Ентоні Макі і Девід Гарбор – у фільмі «У нас привид».

28 липня 2021 0 460
Айзек і Дефо  у трейлері «Холодного розрахунку» Айзек і Дефо у трейлері «Холодного розрахунку»

Від сценариста «Таксиста».

29 липня 2021 0 404