007

ЕТНО-ТРИЛЕР ПО-УКРАЇНСЬКИ


Новини: ЕТНО-ТРИЛЕР ПО-УКРАЇНСЬКИ
 FILM.UA GROUP РОЗПОЧИНАЄ РОБОТУ НАД ХУДОЖНІМ ФІЛЬМОМ «ЗІЛЛЯ»
СТРІЧКА СТВОРЮЄТЬСЯ ЗА МОТИВАМИ ТВОРУ ОЛЬГИ КОБИЛЯНСЬКОЇ «У НЕДІЛЮ РАНО ЗІЛЛЯ КОПАЛА», але сюжет і атмосфера фільму будуть лише віддалено нагадувати оригінал: саспенс, містика, складна історія героїв та їхніх стосунків, легкий флер еротизму на тлі магії українських Карпат та міксу української та циганської культур - глядачу обіцяють видовище й інтелектуальне задоволення.
Продюсерками стрічки виступили Ірина Костюк (“Мавка. Лісова пісня”, “Роксолана”, “Скажене весілля”, “Скажене весілля 2”) та Анна Єлісеєва (“Мавка. Лісова пісня”, “Роксолана”). Пошук формату для відродження геніального твору Кобилянської тривав увесь минулий рік. Тренд на трилери, містику та етнічність наштовхнули продюсерок на творчий бріф, який блискуче реалізувала драматург та сценарист Наталя Ворожбит (“Кіборги”, “Дике поле”).
Сюжет, за словами творців, розвивається у 19 столітті, але смисли, персонажі, їхні характери та проблеми є осучасненими. В історії діють шість основних персонажів, яких так чи інакше торкається заплутаний та небезпечний любовний трикутник. А з розвитком подій, назовні спливають жахливі таємниці минулого; дія у теперішньому часі переривається містичними флешбеками, які також стосуються заборонених любовних зв’язків. Тож основне питання - хто з коханців виживе і чия життєва філософія переможе.
Студія FILM.UA постійно розширює власну повнометражну лінійку фільмами різних жанрів та різного масштабу. “Зілля” претендує стати фільмом-подією, в дусі арт-мейнстріму, яка балансує на межі авторського та глядацького кіно, схиляючись в сторону останнього.
Фільм планується до зйомок в Києві та у Карпатах влітку 2020 року з майбутнім локальним та можливо міжнародним прокатом. Наразі тривають перемовини з партнерами та пошуки фінансування. “Зілля” було подано на поточний конкурс Держкіно, у рамках якого має відбутися його презентація експертній комісії. Перше публічне знайомство проекту з широким загалом вже відбулося у червні в Києві під час Kyiv Comic Con 2019, де публіка з захватом зустріла концепцію та сюжет майбутнього фільму, і він отримав свою першу позитивну пресу. 
А поки до вашої уваги муд-тизер, що представляє містичну атмосферу та загальний настрій “Зілля”. Він був змонтований для внутрішніх цілей командою фільму в процесі девелопменту для натхнення та візуалізації ідей, але наразі ним готові поділитися. Ролик зроблено з кадрів кліпу гурту “ТНМК” “Янголи” (режисер Ольга Навроцька) та зі спеціально записаним вокалом Віри Кекелії (пісня “Ой, не ходи, Грицю, та на вечорниці). До речі, за словами продюсерок, співпраця з Навроцькою та Кекелією планується і в подальшій роботі над фільмом.

Алексей Першко 24 липня 2019


Ім’я:
17 жовтня 2021
Ваш коментар

популярні новини


«Бетмен» з Робертом Паттінсоном. Перший трейлер «Бетмен» з Робертом Паттінсоном. Перший трейлер

Прем'єра – третього березня.

17 жовтня 2021 0 215
Перший тизер «Флеша» з Езрою Міллером Перший тизер «Флеша» з Езрою Міллером

І Бетмен тут.

16 жовтня 2021 0 248
Ітан Гоук у трейлері горора «Чорний телефон» Ітан Гоук у трейлері горора «Чорний телефон»

Від Скотта Дерріксона.

13 жовтня 2021 0 574
Перший трейлер нової версії «Один вдома» Перший трейлер нової версії «Один вдома»

І ще один перезапуск.

12 жовтня 2021 0 661