Цієї осені в Україні стартує проект «Зірки DOC»


Новини: Цієї осені в Україні стартує проект «Зірки DOC»
У кінотеатрах покажуть найновіші документальні фільми «Бергман», «Марія до Каллас» і «Мадонна та Breakfast Club»

З 21 по 23 вересня в Україні покажуть перший фільм проекту «Зірки DOC» - документальну сагу про видатного режисера Інгмара Бергмана, прем’єра якої відбулася на Міжнародному Каннському кінофестивалі-2018. Бергман – справжній творець! Він поставив понад 170 театральних постановок і 60 фільмів, випустив цілу низку книг, створив власну кіностудію Cinematograph, а ще в нього дев'ять дітей, п'ять офіційних дружин і кілька захоплень. Імениті кіномитці, від Квентіна Тарантіно і Вуді Аллена до Міхаеля Ханеке, вважають його абсолютним режисером, оскільки Бергман зробив своє кіно і все своє життя унікальної роботою! Документальний фільм «Бергман» максимально розкриє всю правду про шведського генія. Це історія чоловіка, батька, коханця, режисера, чиї фільми та спектаклі визнані безумовними шедеврами у світовій історії мистецтва. У документальному фільмі, знятого до 100-річчя Бергмана, наведені фрагменти його картин, унікальна хроніка, інтерв'ю з рідними, колегами, друзями і коханими.

«Бергман» демонструватиметься у рамках спеціальних показів в мережі «Планета кіно», а також кінотеатрах «Київ», «Україна» и «Баттерфляй DeLuxe». Більш детальна інформація на сторінці SVOEkino https://www.facebook.com/svoekinoua/

https://youtu.be/qyErjCGbKas 
У жовтні на великі екрани вийде другий фільм проекту «Зірки DOC» - документальний фільм Тома Вульфа «Марія до Каллас», який повністю побудовано на невідомих відео- і кіноматеріалах. Випуск фільму присвячено до сорокаріччя смерті найвеличнішої оперної діви ХХ століття. 
«Я нічого не знав про оперу до того моменту, поки сам не почув і не побачив, що це таке, - каже режисер Том Вульф, - Повернувшись додому після спектаклю, я буквально перерив Інтернет і дізнався про багатьох оперних співаків, у тому числі і про Марію Каллас. За одну ніч я прослухав майже весь її репертуар – так народилася ідея зробити фільм…»
https://youtu.be/5a0Qw8S7uIo 
Третій фільм «Зірки DOC» - нова документальна історія «Мадонна та Breakfast Club», яка розповість про юність одної з найзнаменитіших співачок в світі. Все почалося з групи Breakfast Club, яку Мадонна створила разом зі своїм бойфрендом Деном Гілроєм і потім покинула заради Emmy and the Emmys, а далі взагалі  відправилася у вільне плавання. Подивитися на творчий шлях епатажної персони можна буде наприкінці цього року, остаточна дата реліза уточнюється.
https://youtu.be/0qx23hrn5YQ 
Проект «Зірки DOC» - це серія найновіших документальних фільмів про видатних митців сучасності! Мистецтво, кіно, театр, музика, наука – найкращі документальні фільми світового прокату тепер і в Україні!

Алексей Першко 11 вересня 2018
Like

Ім’я:
17 листопада 2019
Ваш коментар

популярні новини


Бен Аффлек в трейлері спортивної драми "Поза грою" Бен Аффлек в трейлері спортивної драми "Поза грою"

Від режисера "Воїна" і "Аудитора".

15 листопада 2019 0 313
Бенедікт Камбербетч у драмі "1917". Український трейлер Бенедікт Камбербетч у драмі "1917". Український трейлер

Кажуть, це претендент на Оскар.

15 листопада 2019 0 392
Кіану Рівз в трейлері "Губка Боб Квадратні Штани 3" Кіану Рівз в трейлері "Губка Боб Квадратні Штани 3"

Ніколи не вгадаєте, кого він там грає.

14 листопада 2019 0 336
«Єврофест: кіно для кожного» «Єврофест: кіно для кожного»

У Києві вперше відбудеться кінофестиваль, що підіймає питання інклюзивності

14 листопада 2019 0 415
Комедія «Мої думки тихі» виходить в прокат Комедія «Мої думки тихі» виходить в прокат

Представляємо офіційний постер комедії «Мої думки тихі», дебютного повнометражного фільму режисера Антоніо Лукіча.

14 листопада 2019 0 355