«Євромайдан. Чорновий монтаж» поїде на кінофест до РФ


Новини: «Євромайдан. Чорновий монтаж» поїде на кінофест до РФ

Фестиваль підготував цікаву програму, в якій можна знайти чимало українських фільмів.


З 9 по 17 грудня в Москві пройде один з головних російських фестивалів документального кіно «Артдокфест». Цього року захід позбавлений державної підтримки Росії. Як заявив міністр культури Володимир Мединський, до такого рішення призвели нелояльні заяви президента фестивалю Віталія Манського про державну політику РФ.

Про це повідомляється на сайті Docudays UA.

Втім, «Артдокфест» успішно відбувся у якості краудфандінгового проекту і підготував цікаву програму, у якій можна знайти чимало українських фільмів. Вітчизняне кіно буде представлене відразу у кількох секціях.

У конкурсній програмі кінофестивалю візьме участь картина «Євромайдан. Чорновий монтаж»у якій розповідається про події Революції Гідності в епізодах Олександра Течинського, Олексія Солодунова, Дмитра Стоїкова, Романа Бондарчука, Володимира Тихого, Юрія Грузінова, Андрія Литвиненка, Юлії Гонтарук, Катерини Горностай, Юрія Страшного, Картерини Возніци, Бориса Петера та інших. 

У поза конкурсній програмі «Середовище», до якої були відібрані перспективні дебютанти, покажуть фільм «Канікули» української режисерки Марини Степанської.

А у секції «Спеціальні покази» буде презентований новий фільм українсько-американського режисера Андрія Загданського про художника-дисидента Вагрича Бахчаняна «Вагрич и чорний квадрат».

Крім того «Артдокфесті» підготував окрему програму «Україна не Росія». Її сформовано з робіт вітчизняних та іноземних документалістів, серед яких чимало стрічок, що вперше були показані в Україні саме на Docudays UA. До програми увійшли такі фльми, як «Майдан» Сергія Лозниці(2014), «Музей "Революція"» об'єднання кінорежисерів «КіноКі» за участі «Вавилону'13» (2014),«Побачення з батьком» Олександра Роднянського (1990), «Наша батьківщина» Віталія Манського (Росія-Німеччина, 2006), «Помаранчева зима» Андрія Загданського (2006), «Живі»Сергія Буковського (2008), «Інший "Челсі". Історія із Донецька» Якоба Пройсса (2011),«Шахта №8» Маріанни Каат (Естонія, 2011), «Битва за Україну» Андрія Кончаловського(2012).

Представлені у цій програмі й відомі стрічки часів Радянського Союзу: «Симфонія Донбасу» Дзиги Вертова (1930), «Визволення» Олександра Довженка (1940), «Упирі» (1971) і «Троянський кінь»(1972) Анатолія Фьодорова.

Варто додати, що «Артдокфест» паралельно представлятиме спеціальні програми у Санкт-Петербурзі та у рамках Першого Ризького Міжнародного кінофестивалю. В обох містах буде показаний«Євромайдан. Чорновий монтаж».

Sushchenko 09 грудня 2014


Ім’я:
26 липня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Джон Сіна у трейлері комедії «Друзі по відпустці» Джон Сіна у трейлері комедії «Друзі по відпустці»

Зірка «Форсажу 9» йде у відрив.

22 липня 2021 0 450
Тизер мультфільму «Я – панда» Тизер мультфільму «Я – панда»

Чи то дівчинка, чи то панда.

18 липня 2021 0 977
Леслі Грейс отримала роль Бетдівчини Леслі Грейс отримала роль Бетдівчини

Дочка комісара Гордона.

22 липня 2021 0 459
Національно-міжнародний Національно-міжнародний

Відбулася перша прес-конференція 12-го Одеського МКФ

22 липня 2021 0 393
Каннський кінофестиваль-2021: переможці Каннський кінофестиваль-2021: переможці

У Каннах роздали нагороди.

17 липня 2021 0 1553