«Фантастичні звірі» обзавелися головною героїнею


Новини: «Фантастичні звірі» обзавелися головною героїнею

Реліз фільму заплановано на листопад 2016 року.

І так, на головну роль в екранізації однойменної книги Джоан Рулінг «Фантастичні звірі і місця їхнього проживання». Нею стала Кетрін Уотерстон, що здобула популярність завдяки стрічці Пола Томаса Андерсона «Вроджена вада».

Вона зіграє Тіну (повне ім'я героїні - Порпентіна), відьму, яка живе в Штатах. Дія нової трилогії піде від звичного Лондона і Великобританії в інші частини світу.

Її партнером по знімальному майданчику стане Едді Редмейн, затверджений на роль автора підручника, за яким займалися герої франшизи «Гаррі Поттер».

Як повідомлялося раніше, у фільмі будуть дві важливі жіночі ролі, і за сюжетом у Тіни є молодша сестра Куїнні. На цю роль пробувалися Дакота Фаннінг, Лілі Сіммонс і Сірша Ронан, але хто її отримав, поки не відомо.

«Фантастичні звірі» розповідають про пригоди письменника Ньюта Скамандер, від чийого імені йде розповідь, в Нью-Йоркській секретній спілці чарівниць і чарівників, що пішли за 70 років до того, як Гаррі Поттер прочитає книгу цього письменника в школі.

Екранізація книги «Фантастичні тварини і місця їх проживання» є першим в серії фільмів, сценарій для яких напише Дж. К. Роулінг. Фільм не буде приквелом або сиквелом «Гаррі Поттера», але чарівний світ буде той самий.

Очікується, що екранізація переросте в трилогію. Прем'єра першої частини намічена на 18 листопада 2016 року. Два його продовження будуть представлені глядачам в 2018 і 2020 роках.

Нагадаємо, що Кетрін Уотерстон знімалася у фільмах «Майкл Клейтон», «Штурмуючи Вудсток», «Робот і Френк» і в серіалі «Підпільна імперія». У «Вродженій ваді» вона зіграла колишню дівчину головного героя, через яку він потрапляє в різні неприємності. Цього року її можна буде побачити в драмі Денні Бойла «Стів Джобс»

Sushchenko 16 червня 2015


Ім’я:
30 липня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Деймон, Драйвер і Аффлек у трейлері «Останньої дуелі» Деймон, Драйвер і Аффлек у трейлері «Останньої дуелі»

Перший трейлер нової роботи Рідлі Скотта.

20 липня 2021 0 1023
«Мисливці за привидами: З того світу». Новий трейлер «Мисливці за привидами: З того світу». Новий трейлер

Прем'єра – у листопаді.

28 липня 2021 0 251
Від Джеймса Вана. Трейлер горора «Втілення зла» Від Джеймса Вана. Трейлер горора «Втілення зла»

Творець «Астрала» і «Закляття» представляє.

26 липня 2021 0 333
Айзек і Дефо  у трейлері «Холодного розрахунку» Айзек і Дефо у трейлері «Холодного розрахунку»

Від сценариста «Таксиста».

29 липня 2021 0 125
Marvel знайшли режисера для нового «Блейда» Marvel знайшли режисера для нового «Блейда»

У головній ролі – Махершала Алі.

20 липня 2021 0 849