«Фестиваль Ізраїльського кіно» стартує в Україні


Новини: «Фестиваль Ізраїльського кіно» стартує в Україні

У програмі фестивалю п'ять кінострічок.


5 червня 2013 в Культурному центрі «Кінотеатр "Київ"» відкриється «Фестиваль ізраїльського кіно в Україні» за підтримки Посольства Держави Ізраїль в Україні, Євразійського Єврейського Конгресу і МКФ "Молодість".

Фестиваль пройде в чотирьох містах країни - Києві (з 5 по 9 червня), Одесі (з 6 по 10 червня), Вінниці (з 7 по 11 червня) та Чернівцях (з 13 по 19 червня).

Глядачі зможуть побачити найкращі фільми Ізраїлю останніх років, які отримали міжнародне визнання, в тому числі стрічку, яку в 2012 році номіновану на Оскар. У програму фестивалю увійшли також картини-лауреати міжнародних кінофестивалів у Каннах, Карлових Варах, МКФ "Санденс".

Фільмом-відкриттям фестивалю стане стрічка Джозефа Седара «Примітка». Сюжет картини розповідає про батька та сина, відомих вчених, все життя колишніх опонентами і суперниками. Однак все кардинально змінюється, коли Академія вручає батькові найпрестижнішу з своїх нагород. Картина отримала Золоту пальмову гілку в Каннах за кращий сценарій і була номінована на Оскар в категорії «Кращий фільм іноземною мовою».

Програму доповнить володар Гран-прі МКФ у Карлових Варах і призу за кращий сценарій МКФ Санденс, фільм «Доброго ранку, пане Фідельмане!» Йоссі Мадмоні. Яків Фідельман - сімдесятирічний майстер-тесляр і художник-реставратор. Після смерті свого ділового партнера Маламуд, який пропрацював з ним все життя, Фідельман всім серцем прив'язується до своєї старої майстерні, яка і замінює йому весь світ.

Фільм «Хава Нагіла» Роберти Гроссман знятий у спільному виробництві США, України та Ізраїлю. Це єдиний документальний фільм програми. «Хава нагіла» - одна з найвідоміших єврейських пісень. Разом з танцем Хору вона давно стала невід'ємним атрибутом єврейських весіль, церемоній Бар і Бат-міцва. Але чи багато ми знаємо про історію цієї відомої пісні?

«Заповнити порожнечу» Рами Бурштейн - володар «Кубка Вольпі» МКФ у Венеції, а також 8 премій Ізраїльської кіноакадемії. Головна героїня стрічки, 18-річна Шира, готується до заміжжя - проте смерть її старшої сестри при пологах затьмарює прийдешнє торжество. Втім, релігійне сімейство жваво знаходить заміну померла молодій жінці, свати вдову з Бельгії за її чоловіка-вдівця Йохая. Усвідомивши, що Йохай ось-ось відвезе з країни єдиного внука, мама Шири намагається посватати молодшу дочку чоловікові покійної сестри.

«Потоп» Гайя Наттіва - володар «Спеціальної згадки журі» на Берлінале в категорії «Фільми для юнацтва. Все складно в житті Йони. Йому майже 13, він здатний, але фізично нерозвинений, тому щодня бореться, щоб вирости. Йоні продає домашнє завдання своїм однокласникам, щоб заробити гроші на заняття бодібілдінгом. 

Sushchenko 05 червня 2013


Ім’я:
31 липня 2021
Ваш коментар

популярні новини


«Мисливці за привидами: З того світу». Новий трейлер «Мисливці за привидами: З того світу». Новий трейлер

Прем'єра – у листопаді.

28 липня 2021 0 416
Деймон, Драйвер і Аффлек у трейлері «Останньої дуелі» Деймон, Драйвер і Аффлек у трейлері «Останньої дуелі»

Перший трейлер нової роботи Рідлі Скотта.

20 липня 2021 0 1096
Айзек і Дефо  у трейлері «Холодного розрахунку» Айзек і Дефо у трейлері «Холодного розрахунку»

Від сценариста «Таксиста».

29 липня 2021 0 292
Зірки Marvel зіграють у комедійному горорі Зірки Marvel зіграють у комедійному горорі

Ентоні Макі і Девід Гарбор – у фільмі «У нас привид».

28 липня 2021 0 349
Вілл Сміт у трейлері драми «Король Річард» Вілл Сміт у трейлері драми «Король Річард»

Історія родини сестер Вільямс.

28 липня 2021 0 334