Фестиваль «Молодість» оголошує конкурс кіноафіш


Новини: Фестиваль «Молодість» оголошує конкурс кіноафіш
Ілюстраційна агенція ILL&MATES разом з МКФ «Молодість» оголошують конкурс Cinema Poster Awards на створення кіноафіші до фільмів, що входять у цьогорічну програму кінофестивалю. До участі в конкурсі запрошено українських дизайнерів та ілюстраторів. Прийом робіт триває з 13 по 21 жовтня.
З умовами конкурсу можна ознайомитись на цій сторінці. На переможців чекають призи від партнерів. Найкращі роботи прикрасять центр Києва і будуть виставлені в кінотеатрах, де йтимуть покази фестивальних фільмів. Організатори підготували ще один бонус: учасники отримають нагоду відвідати майстер-клас зі створення постерів, що організує один з партнерів — «Європейська школа дизайну».
Готуючи конкурс, ILL&MATES запросили до журі не лише українських представників кіноіндустрії та креативу, але й майстрів світового рівня. Склад журі: Скот Бендал, Річард Кері, Володимир Смірнов, Акіко Стеренбергер, Мік Уіггінс, Наталя Соболєва.
Мета конкурсу — збільшити зацікавленість у культурному житті України, привернути увагу до якісного кіно та його атрибутів, відкрити нові таланти у сфері дизайну та ілюстрації, запропонувати українському місту цікавий контент, здатний розвивати почуття прекрасного.
Тегі: молодість
Сергей Задко 15 жовтня 2014


Ім’я:
23 червня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Книжковий Арсенал Довженка Книжковий Арсенал Довженка

Довженко Центр прпонує 2 заходи в рамках «Книжкового Арсенала»

22 червня 2021 0 321
Трейлер мюзиклу «Аннетт» з Драйвером і Котійяр Трейлер мюзиклу «Аннетт» з Драйвером і Котійяр

Від Леоса Каракса.

22 червня 2021 0 209
Фаррелл і Вайс зіграють в комедії «Дитя кохання» Фаррелл і Вайс зіграють в комедії «Дитя кохання»

Дует з «Лобстера» знову разом.

22 червня 2021 0 317
«Очі Змії: Початок G.I.Joe». Перший трейлер «Очі Змії: Початок G.I.Joe». Перший трейлер

Історія смертоносного ніндзя.

22 червня 2021 0 339