Фестиваль в фестивалі


Новини: Фестиваль в фестивалі
ПРОГРАМА «ФЕСТИВАЛЬ ФЕСТИВАЛІВ» 8-го ОМКФ ПОПОВНИЛАСЬ НОВИМИ ФІЛЬМАМИ
Стрічки «Асура: Місто божевілля» Кіма Сун-Су та “Тіснява” Кантєміра Балаґова будуть показані на 8-ому ОМКФ
Сюжет фільму «Асура: Місто божевілля» розповідає про життя детектива Хана, який уже багато років таємно виконує брудну роботу для корумпованого мера Парка Сун-Бея. Коли прокурор змушує його взяти участь у розслідуванні діяльності мера, Хан опиняється поміж двох вогнів . Він передає свою роботу молодшому партнеру Сун-Мо, але події розгортаються непередбачуваним чином.
Кім Сун-Су - продюсер, сценарист і режисер з Південної Кореї, у 2016 році закінчив роботу над своїм черговим фільмом «Асура: Місто божевілля». Стрічка здобула корейську кінопремію «Блакитний дракон» за найкращу акторську гру та найкращу операторську роботу. Серед інших відомих робіт режисера - підлітковий фільм «Удар», епічна драма «Воїн» та комедія «Будь ласка, навчи мене англійської».
Також програма “Фестиваль фестивалів” поповнилася роботою російського режисера Кантєміра Балаґова «Тіснява».
Дії фільму розгортаються в 1998 році на Північному Кавказі. Головна героїня - 24-річна дівчина Ілана, яка працює в гаражі батька, щоб допомогти йому звести кінці з кінцями. Одного разу велика родина та друзі зібралися святкувати заручини її молодшого брата Давида. У той вечір невідомі викрадають молодят, надсилаючи вимогу викупу. Ніхто з цієї згуртованої єврейської спільноти не піде в міліцію, але як знайти гроші для порятунку Давида та його нареченої? Ілана та її батьки підуть на будь-які жертви для досягнення цієї мети.
Режисер фільму Кантємір Балаґов народився 1991 року в місті Нальчик у Росії. У 2015 році закінчив режисерський курс Алєксандра Сокурова в Кабардино-Балкарському державному університеті. Деякі короткометражні фільми Балаґова були показані на кінофестивалі в Локарно, його повнометражний дебют «Тіснява» брав участь у секції «Особливий погляд» Каннського кінофестивалю та отримав приз ФІПРЕССІ в Каннах.
Алексей Першко 10 липня 2017


Ім’я:
24 червня 2021
Ваш коментар

популярні новини


BEST EROTIC SHORTS-3 BEST EROTIC SHORTS-3

ФЕСТИВАЛЬ ЕРОТИЧНОГО КІНО на екранах України від 3 червня

31 травня 2021 0 3576
Трейлер мюзиклу «Аннетт» з Драйвером і Котійяр Трейлер мюзиклу «Аннетт» з Драйвером і Котійяр

Від Леоса Каракса.

22 червня 2021 0 420
«Вічні». Перший тизер-трейлер «Вічні». Перший тизер-трейлер

Нова команда супергероїв кіновсесвіту Marvel.

24 травня 2021 0 4044
Генрі Кавілл зіграє в рімейку «Горця» Генрі Кавілл зіграє в рімейку «Горця»

В кінці залишиться тільки один!

24 травня 2021 0 3663
Тімоті Шаламе зіграє Віллі Вонку Тімоті Шаламе зіграє Віллі Вонку

У фільмі від режисера «Пригод Паддінгтона».

25 травня 2021 0 3631