Фільми не для розваги

Увійти через
Реєстрація
 
Фільми не для розваги
 
Новини: Фільми не для розваги

Kinove оголошує фестиваль інтелектуального та естетичного кіно

Kinove – це український кінодистриб'ютор, що спеціалізується на інтелектуальному та естетичному кіно. Компанія була заснована у 2016 році і відтоді встигла показати в Україні цілу низку резонансних фільмів, призерів міжнародних кінофестивалів і хітів нового кіно, серед яких “[Не] торкайся” Адіни Пінтіліє, “Лагідна” Сергія Лозниці, “Місячне сяйво” Баррі Дженкінса і багато інших.
 Kinove.Фестиваль– це водночас підсумок попередньої діяльності компанії і пролог до наступного її етапу.
 Фестиваль відбудеться у Києві з 23 по 26 листопада. Покази проходитимуть як у кінотеатрах, так і на альтернативних майданчиках.
У програмі – добірка якісних фільмів, що вперше будуть показані на українських кіноекранах, або ж вже були в обмеженому прокаті.
 Покази супроводжуватимуться презентаціями, лекціями та дискусіями за участі кінокритиків, мистецтвознавців та фахівців різних галузей, які дозволять глядачам глибше зануритися у контекст кожного фільму.
 Відкриття Kinove.Фестивалю відбудеться 23 листопада у кінотеатрі “Жовтень” і відзначиться показом фільму ЧОМУ МИ КРЕАТИВНІ режисера Германа Васке.
Також до програми увійдуть фільми ЛЮДИНА, ЯКА ЗДИВУВАЛА ВСІХ, реж. Наталія Меркулова і Олексій Чупов, СТРІМГОЛОВ, реж. Марина Степанська, НЕПОКОРА, реж. Себастьян Леліо, ЯКНАЙДАЛІ, реж. Імер Рейнолдс, ПАПА ФРАНЦИСК – ЛЮДИНА СЛОВА, реж. Вім Вендерс, СОБОРИ КУЛЬТУРИ 3D, реж. Роберт Редфорд, Марґрет Олін, Карім Айнуз, Вім Вендерс, Міхаель Ґлавоггер, Міхаель Мадсен, МИТТЄВІ МРІЇ, реж. Віллем Баптіст, З ЛЮБОВ’Ю ВІНСЕНТ, реж. Дорота Кобєля і Г’ю Велчман, ВЕЧІРКА, реж. Саллі Поттер.
 Усі фільми демонструватимуться мовою оригіналу з українськими субтитрами.
 25 листопада у рамках Kinove.Фестиваль також відбудеться лекторій Kinove.Camp для тих, хто хоче краще розумітися на кінематографі. У програмі — 6 годин лекцій про історію інтелектуального кіно, специфіку фільмів, сприйняття критики та зчитування характер персонажу по непомітних деталях. Програма лекторію – у прес-релізі.
 Facebook-сторінка події: https://www.facebook.com/events/728938140800646/
Алексей Першко 21 листопада 2018
Коментарі
 
Ім’я
16 грудня 2018
Ваш коментар

Підписатися на обговорення

популярні новини

Бенедикт Камбербетч в трейлері фільму "Брекзит"

Драма про події, що змінили Британію.

15 грудня 2018

0
188

Відкриття нового кінотеатру Баттерфляй Нивки

За участі Марії Єфросиніної та Василія Вірастюка

12 грудня 2018

0
356

"Годзилла II: Король Монстрів". Новий трейлер

Битва чудовиськ.

11 грудня 2018

0
280

MyFrenchFilmFestival повертається!

Вже 18 січня 2019 року

01 грудня 2018

0
3123

Дженніфер Еністон в трейлері комедії "Пампушка"

Краса – страшна сила.

13 грудня 2018

0
200

 fk tw