Формат серіалу «Нюхачі» проданий в Японію


Новини: Формат серіалу «Нюхачі» проданий в Японію

Найбільший японський телеканал NHK і FILM.UA Group уклали угоду про придбання права на адаптацію серіалу «Нюхач» в Японії. Планується, що японська версія серіалу вийде на телеекрани в 2016 році.

Представники компанії Empathy Machines Inc. Ханс Каноза і Еш Нукуї виступили посередниками при укладанні угоди з FILM.UA Group. Продюсерами японської версії серіалу стануть Ханс Каноза, Еш Нукуї, а також Джон Бака (Artificial Intelligence Entertainment) і Ян Фішер-Романовський (Fish/Corb Films).

Прем'єра «Нюхача» відбулася в 2013 році. Проект став одним з найбільш рейтингових серіалів як в Україні, так і в Росії. За підсумками ефіру в грудні 2013 року на «Першому каналі» в Росії частка перегляду серіалу досягла 30%, а сам «Нюхач» став найбільш рейтинговим серіалом російського телебачення за останні 5 років. У 2014 році формат серіалу «Нюхач» придбав один з найбільших французьких каналів TF1. Станом на серпень 2015 року, права на показ оригінальної версії серіалу були продані в більш ніж 60 країн.

Прем'єра української версії серіалу в Японії відбулася наприкінці липня 2015 року. Історія детектива з феноменальним нюхом показала прекрасні результати.

«Нюхач» - захоплюючий детективний серіал, і справа не тільки в оригінальній ідеї про людину, що володіє екстраординарним нюхом, але й у правильній іронії, і в добре продуманому сюжеті, - зазначає Ацуши Очи, головний продюсер департаменту Драматичних програм каналу NHK. - Його достоїнства як телевізійної драми очевидні. Ми впевнені, що «Нюхач» ще більше сподобається японській аудиторії, якщо ми додамо в нього реалій, зрозумілих нашому глядачеві. Це перший випадок, коли канал NHK береться за адаптацію зарубіжного драматичного серіалу, раніше адаптувалися тільки розважальні програми та вікторини. Крім того, це буде перша адаптація «Нюхача» в Азії. І за допомогою японської версії ми плануємо поширити успіх серіалу на всій території цього регіону. Беручи новий виклик, ми хочемо отримати більше можливостей для участі в міжнародному ринку». 

Тегі: нюхач
Sushchenko 02 жовтня 2015


Ім’я:
22 вересня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Різ Ахмед у тизері фантастичного трилера «Сутичка» Різ Ахмед у тизері фантастичного трилера «Сутичка»

І Октавія Спенсер.

19 вересня 2021 0 342
Перший тизер «Алеї жахів» Гільєрмо Дель Торо Перший тизер «Алеї жахів» Гільєрмо Дель Торо

«Він людина або чудовисько?»

17 вересня 2021 0 693
Том Генкс у трейлері фантастики «Фінч» Том Генкс у трейлері фантастики «Фінч»

Том, робот і пес.

20 вересня 2021 0 281
«Хелловін вбиває». Фінальний трейлер «Хелловін вбиває». Фінальний трейлер

Майк Майєрс повертається у жовтні.

21 вересня 2021 0 156
Зірки «Воно» і «Тихого місця» – у «Пропащих хлопцях» Зірки «Воно» і «Тихого місця» – у «Пропащих хлопцях»

Від режисера «Кінця *** го світу».

21 вересня 2021 0 199