«Гарета Джонса» презентовано в Берліні


Новини: «Гарета Джонса» презентовано в Берліні
Та оголошено імена акторів, які зіграють головні ролі в політичному трилері  «Гарет Джонс» режисера Аґнєшки Голланд
У рамках Європейського кіноринку EFM, що традиційно проходить під час Берлінського міжнародного кінофестивалю, компанія-дистрибутор WestEnd Films презентувала міжнародній спільноті політичний трилер «Гарет Джонс», спільне виробництво якого здійснюють Польща, Україна (за підтримки Держкіно) та Великобританія.
Режисером картини є Голова Європейської кіноакадемії, номінантка на премію «Оскар», BAFTA і володарка «Срібного ведмедя» Берлінале-2017 Аґнєшка Голланд .
Роль вельского журналіста Гарета Джонса виконає британський актор Джеймс Нортон («Війна і мир», «Гранчестер», «Щаслива долина», «МакМафія»). А головну жіночу роль - американської журналістки Ади Брукс - Ванесса Кірбі («Корона», «Місія нездійсненна: Наслідки»). 
З українського боку в фільмі зіграють Яків Ткаченко («Припутні»), Олег Драч («Незламна», «Молитва за гетьмана Мазепу»), Володимир Федорук, Анна Шайдюк, Анастасія Чала та Аліна Ковальська. Компанію на майданчику їм складуть колеги з Польщі та Великобританії.
Зйомки заснованої на реальних подіях історії відомого британського журналіста-дослідника Гарета Джонса, який попри смертельну небезпеку відправився до Радянської України, щоб викрити та донести до світової спільноти всю правду про трагедію українського народу, розпочнуться 26-го лютого в Польщі. З 3 березня робота над проектом продовжиться в Україні, а згодом - на території Польщі та Шотландії.
Компанія FILM.UA Group також надасть повний пакет послуг на спеціальних умовах для виробництва, промотування та дистрибуції стрічки на території України в рамках пакетної пропозициї FILM.UA Group для проектів, які підтримує Державне агентство України з питань кіно.
Прем’єра політичного трилеру «Гарет Джонс», спільного виробництва України (Kinorob), Польщі (Film Produkcja) та Великобританії (Crab Apple Film), запланована на 2019-ий рік. Картина створюється за підтримки Державного агентства України з питань кіно.
Стежте за новинами проекту на його офіційній сторінці у Facebook.
Синопсис: У 1933-му році вельський репортер Гарет Джонс шукає свою наступну велику історію. Останні новини приводять його до Москви, де він знайомиться з журналісткою Адою Брукс. Ада відкриває йому очі на «радянську утопію», яка не має нічого спільного з реальністю. І Гарет, попри смертельні погрози, розпочинає своє розслідування. Переховуючись від спецслужб СРСР, крок за кроком він розкриває правду про трагедію українського народу: Голодомор, жорстку цензуру, змову та масові репресії. Саме його викриття згодом стануть підґрунтям для роману «Колгосп тварин» Джорджа Орвелла.
Режисер: Аґнєшка Голланд
Продюсер: Клаудія Смея, Станіслав Дзідзіч, Єгор Олесов, Ангус Ламонт, Андреа Халупа
Оператор: Томаш Наумюк
Автор сценарію: Андреа Халупа
У ролях: Джеймс Нортон, Ванесса Кірбі, Яків Ткаченко, Олег Драч, Володимир Федорук, Анна Шайдюк, Анастасія Чала, Аліна Ковальська та інші
Художник з костюмів: Олександра Стазько
Художник-постановник: Гжегож Піонтковський
Композитор: Антоні Комаса-Лазаркевич
Прем’єра в Україні: 2019
Жанр: історичний трилер
Виробництво: Film Produkcja, Kinorob, Crab Apple Film
за підтримки Державного агентства України з питань кіно, а також Польського кіноінституту.
Тривалість: 110 хв.
Алексей Першко 16 лютого 2018


Ім’я:
25 червня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Чи повернеться «Київ» до Києва? Чи повернеться «Київ» до Києва?

Суд повернув кінотеатр колишнім орендарям

24 червня 2021 0 271
«Очі Змії: Початок G.I.Joe». Перший трейлер «Очі Змії: Початок G.I.Joe». Перший трейлер

Історія смертоносного ніндзя.

22 червня 2021 0 649
Книжковий Арсенал Довженка Книжковий Арсенал Довженка

Довженко Центр прпонує 2 заходи в рамках «Книжкового Арсенала»

22 червня 2021 0 656
Повстання звірів у всесвіті Трансформерів Повстання звірів у всесвіті Трансформерів

Подробиці про новий фільм.

23 червня 2021 0 490