Герой мого часу в Одесі


Новини: Герой мого часу в Одесі

 Тизер першої соціальної комедії «Герой мого часу» Тоні Ноябрьової покажуть на Одеському кінофестивалі

На Одеському міжнародному кінофестивалі у секції Work in progress буде продемонстровано тизер першої в Україні соціальної комедії  режисера Тоні Ноябрьової  «Герой мого часу», яка знімалася за підтримки Держкіно. Таким чином  українські та міжнароді дистриб'ютори зможуть першими побачити кадри нового українського фільму. 
У 2012 році режисер вже презентувала на ОМКФ короткометражку «День незалежності» за яку отримала нагороду. Повнометражна стрічка «Герой мого часу» є її продовженням. З короткого метру до повнометражного кіно потрапив і актор Євгеній Бушмакін,
На прикладі його головного героя Жорика, творці соцкомедії порушують тему виживання звичайної людини у бентежному сьогоденні.  Інші проблеми з якими зіштовхується герой – комунальні служби, невдачі у кар’єрі та в особистому житті – також будуть зрозумілі глядачеві у будь-якому куточку планети.  Однак з  гумором про гостре! Усі перипетії стрічки приправлено відмінним українським настроєм.  Також  у «Герої мого часу» ви не знайдете жодного професійного актора!  Щоб достовірно передати життя, почуття та відчуття існування у великому місті - шляхом народних кастингів для зйомок було обрано звичайних людей.
 На кінофестивалі стрічку презентують режисер Тоня Ноябрьова та продюсер Анна Паленчук. Фільм очікується в українському прокаті у 2018 році.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Алексей Першко 19 липня 2017
Like

Ім’я:
28 січня 2020
Ваш коментар

популярні новини


88 кандидатів 88 кандидатів

На участь у конкурсі кінопремії “Золота Дзиґа”

27 січня 2020 0 219
Марк Волберг в трейлері "Spenser Confidential" Марк Волберг в трейлері "Spenser Confidential"

Новий бойовик Пітера Берга.

21 січня 2020 0 696
"Незрівняний". Трейлер комедії з Кареллом і Бірн "Незрівняний". Трейлер комедії з Кареллом і Бірн

Стів Карелл повертається в комедію.

25 січня 2020 0 348