Гільдія акторів США пророкує "Оскари" "Прислузі"


Новини: Гільдія акторів США пророкує
Лідером премій Гільдії акторів США цього року стала драма «Прислуга».
Виконавці ролей у фільмі "Прислуга" Тейта Тейлора стали володарями найпрестижнішої нагороди Гільдії кіноакторів США, яка об'єднує близько 125 тис. діячів кіно і телебачення. Акторський склад цієї стрічки визнаний кращим на урочистій церемонії у виставковому комплексі "Шрайн".
Картина отримала всі три ключові нагороди - за найкращий акторський склад, за головну і також другорядну жіночу роль. У підсумку перевага за кількістю нагород - на стороні акторів "Прислуги". Вони номінувалися в чотирьох категоріях і перемогли у трьох.
Розподіл нагород може вплинути на результат боротьби за кінопремію "Оскар" в акторських номінаціях, оскільки члени Гільдії володіють великим числом голосів в Американській академії кіномистецтв, вручає золоті статуетки.
У номінації "Краще виконання головної чоловічої ролі" премію завоював Жан Дюжарден ("Артист"). Він переміг серйозних суперників - Деміана Бішіра, Джорджа Клуні, Леонардо Ді Капріо і Бреда Пітта. За винятком Ді Капріо, інші претенденти висунуті і на "Оскар".
Кращою виконавицею головної жіночої ролі стала Віола Девіс ("Прислуга"). Вона здобула верх над Гленн Клоуз, Мішель Вільямс, Меріл Стріп і Тільда Суїнтон. Остання, на відміну від інших суперниць, не номінована на "Оскар".
Премії за ролі другого плану отримали Крістофер Пламмер ("Початківці") і Октавія Спенсер ("Прислуга").

Вірним "барометром" результату боротьби за золоту статуетку Американської академії кіномистецтв вважаються нагороди Гільдії в одиночних акторських категоріях. У 2011 році вони дісталися Коліну Ферту і Наталі Портман за головні ролі у стрічках "Король говорить!" і "Чорний лебідь", а також Крістіану Бейлу і Мелісса Лео за роль другого плану в "Бійці". Усім їм вдалося пізніше завоювати премії "Оскар". 

Катя Зиновьева 30 січня 2012


Ім’я:
25 вересня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Серкіс і Еріво зіграють у «Лютері» Серкіс і Еріво зіграють у «Лютері»

Повнометражний фільм про лондонського детектива.

23 вересня 2021 0 242
Вашингтон у трейлері «Трагедії Макбета» Джоела Коена Вашингтон у трейлері «Трагедії Макбета» Джоела Коена

Новое переосмислення Шекспіра.

23 вересня 2021 0 284
«Хелловін вбиває». Фінальний трейлер «Хелловін вбиває». Фінальний трейлер

Майк Майєрс повертається у жовтні.

21 вересня 2021 0 343
Камбербетч у трейлері фільму «Котячі світи Луїса Вейна» Камбербетч у трейлері фільму «Котячі світи Луїса Вейна»

Про художника, який малював котів.

24 вересня 2021 0 160