ГОГОЛЬFEST`15 порадує відвідувачів новою кінопрограмою


Новини: ГОГОЛЬFEST`15 порадує відвідувачів новою кінопрограмою

Цього року фестиваль пропонує своїм відвідувачам «продегустувати» завтра вже сьогодні, зосереджуючи увагу на творчості молодого покоління митців. Не стане винятком і цьогорічна кінопрограма, присвячена молодому актуальному українському кіно.

Піклуючись про «завтра», організатори розширили освітню та дитячу кінопрограми. А також уперше на «ГОГОЛЬFEST» ініціювали проведення спеціального професійного конкурсу – «Кіногляд СУК: ON/OFF». Це новий і унікальний для України формат – кіногляд, організований режисерами для режисерів. Головне завдання цього заходу – дати можливість молодим режисерам зустрітись зі своїм глядачем, зрозуміти його сподівання й очікування.

Слідуючи загальній концепції цьогорічного фестивалю - «Мистецтво війни. Мистецтво миру. Мистецтво любові», у кінотеатрі буде презентовано документальний фільм про вибір українських іммігрантів «Імміграніада», а також українсько-польсько-російський художній фільм кінорежисера Олексія Германа-молодшого«Під електричними хмарами». Окремо буде представлена програма «Фокус на Росію», що об’єднала роботи випускників ВГІКу та фільми учнів Московської школи документального кіно і театру Марини Разбєжкіної та Михайла Уґарова. Цього року організатори зосередили особливу увагу на кіно, оскільки це один з найвпливовіших видів мистецтв, особливо у часи інформаційної війни. Найбільш реалістичне і наглядне з усіх, воно звертається до найбільшої аудиторії. А це зараз стратегічно важливо для України

Традиційно на гостей кінотеатру «ГОГОЛЬFEST’15» чекають цікаві та насичені програми від партнерів фестивалю – Docudays UA, ОМКФ, Wiz-Art Festival, «86», Molodiya Festival, а також знайомство з новими учасниками. 

Sushchenko 17 вересня 2015


Ім’я:
23 вересня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Вашингтон у трейлері «Трагедії Макбета» Джоела Коена Вашингтон у трейлері «Трагедії Макбета» Джоела Коена

Новое переосмислення Шекспіра.

23 вересня 2021 0 137
Серкіс і Еріво зіграють у «Лютері» Серкіс і Еріво зіграють у «Лютері»

Повнометражний фільм про лондонського детектива.

23 вересня 2021 0 95
Том Генкс у трейлері фантастики «Фінч» Том Генкс у трейлері фантастики «Фінч»

Том, робот і пес.

20 вересня 2021 0 367
«Хелловін вбиває». Фінальний трейлер «Хелловін вбиває». Фінальний трейлер

Майк Майєрс повертається у жовтні.

21 вересня 2021 0 240
Перший тизер «Алеї жахів» Гільєрмо Дель Торо Перший тизер «Алеї жахів» Гільєрмо Дель Торо

«Він людина або чудовисько?»

17 вересня 2021 0 769