"Голодні ігри" перемогли "Сутінки" ще до свого виходу


Новини:
«Голодні ігри» стали рекордсменом останніх дванадцяти років з попереднього продажу квитків.
За перший день продажу квитків на одному з найбільших північноамериканських серверів Fandango зафіксована унікальна за останні дванадцять років активність глядачів - уже в перший день попереднього продажу квитків на підліткове фентезі «Голодні ігри» було продано сотні квитків.
- «Голодні ігри» показали фантастичний старт вже в перший день попереднього продажу квитків, - каже виконавчий віце-президент компанії Fandango Рік Батлер. - Ми не бачили таких цифр у перші дні продажу квитків вже дванадцять років. Це дивовижне явище, якщо врахувати, що до виходу фільму ще цілий місяць і фільм не є продовженням будь-якої франшизи.
Раніше схожі результати були зафіксовані в перші дні продажу квитків на фільм «Сутінки: Затьмарення». Проте, на той момент для «Сутінків» це була вже третя частина саги.
«Голодні ігри» - екранізація роману Сьюзен Коллінз - розповідають про Кітнесс Евердін, яка висуває свою кандидатуру замість своєї молодшої сестри на щорічний кривавий свято, в ході якого 24 учасники виявляються відокремленими від усього світу на арені, що несе чимало небезпек. Вижити може тільки один учасник. Кітнесс доведеться складніше, ніж іншим - адже з нею на арену потрапляє хлопець, який колись врятував їй життя.
Раніше стало відомо, що творці екранізації трилогії письменниці Сьюзен Коллінз вирішили піти протоптаною «Гаррі Поттером» і «Сутінками» стежкою і розділити останню частину «Голодних ігор» на дві, в результаті чого світ побачить не три, а чотири частини молодіжного епіка.
Головні ролі у фільмі виконують Дженніфер Лоуренс, Джош Хатчерсон, Ліам Хемсворт, Вуді Харрельсон і інші. Режисером «Ігор» виступає Гарі Росс.

Світова прем'єра «Голодних ігор» відбудеться 23 березня 2012 року. 

Катя Зиновьева 24 лютого 2012


Ім’я:
30 липня 2021
Ваш коментар

популярні новини


«Будинок Гуччі» Рідлі Скотта. Перший трейлер «Будинок Гуччі» Рідлі Скотта. Перший трейлер

Гага, Драйвер, Лето, Айронс, Пачіно, Гаєк.

30 липня 2021 0 131
Айзек і Дефо  у трейлері «Холодного розрахунку» Айзек і Дефо у трейлері «Холодного розрахунку»

Від сценариста «Таксиста».

29 липня 2021 0 177
«Мисливці за привидами: З того світу». Новий трейлер «Мисливці за привидами: З того світу». Новий трейлер

Прем'єра – у листопаді.

28 липня 2021 0 287
Від Джеймса Вана. Трейлер горора «Втілення зла» Від Джеймса Вана. Трейлер горора «Втілення зла»

Творець «Астрала» і «Закляття» представляє.

26 липня 2021 0 365
Вілл Сміт у трейлері драми «Король Річард» Вілл Сміт у трейлері драми «Король Річард»

Історія родини сестер Вільямс.

28 липня 2021 0 220