Голос Сєнцова


Новини: Голос Сєнцова

 Вголос. Читаємо оповідання Сенцова

Від початку голодування Олега Сенцова пройшло вже 44 дні.
Українські кінематографісти — колеги та друзі режисера — скористалися текстами оповідань з автобіографічної збірки «Расказы» Олега Сенцова видавництва «Лаурус» 2015 року, щоб висловити свою підтримку. Вони зачитали оповідання вголос 9-го червня під час акції «Вголос. Читаємо оповідання Олега Сенцова на Майдані».
Але ті, хто не зміг бути присутнім в день акції, зачитали оповідання Олега Сенцова на камеру. У першому відео, що ми публікуємо, текст Сенцова читають Голова Державного агентства України з питань кіно Пилип Іллєнко, режисер Олесь Санін та актор Вячеслав Довженко
Перше оповiдання Олега Сенцова «Автобіографія»:

Долучайтесь до акції й ви! Прочитайте на камеру оповідання зі збірника автобіографічних розповідей «Расказы» Олега Сенцова (можна знайти на сайті: https://www.litmir.me/br/?b=563812&p=1) та перешліть файл запису на адресу: storiessentsov@gmail.com
Анна Паленчук, продюсер, коментує: «Багато хто запитує: чим я можу допомогти Олегу Сенцову? Я вважаю, що кожна людина може зробити щось для нього. Ми хочемо залучити до цієї акції якомога більше людей. Щоб більшість з них заговорила мовою Олега, що відображається в його розповідях». 
Юлія Мироненко, режисер: «На наших очах, та на очах всього світу, прямо зараз Олег, Володимир, Олександр приносять себе в жертву, маніфестуючи свободу як цінність, що зараз для них є важливішою за власне життя. Всі рідні й близькі чекають на них вдома, та ми також повинні не тільки чекати, а боротись за них, як би ми це робили за своїх дітей, батьків та найближчих людей. Ми повинні увімкнути свої серця зараз, почати діяти, пройнятись долею цих людей, щоб потім нам не довелось писати про них невтішні історії в книжках. Сьогодні нам всім потрібно щось робити, діяти, кричати, тому що завтра на їх місці може опинитися хтось із наших рідних. Ми повинні об’єднатись в та стати на захист людських життів. Тому що доля кожного залежить від його безпеки, прав та свобод». 
Кожне оповідання буде викладене в Інтернеті.
Анна Паленчук, продюсер  +380673237515
Юлія Мироненко, режисер +380674071510
Алексей Першко 26 червня 2018
Like

Ім’я:
22 листопада 2019
Ваш коментар

популярні новини


«Ціна правди» від Джамали «Ціна правди» від Джамали

Прем’єра кліпу на пісню до фільму Агнєшки Голланд

21 листопада 2019 0 238
Крістіан Бейл послухався Нолана Крістіан Бейл послухався Нолана

І відмовився від четвертого фільму про Бетмена

20 листопада 2019 0 288
Три зірки Marvel зіграють у Содерберга Три зірки Marvel зіграють у Содерберга

Танос, Воїн і Зимовий Солдат.

20 листопада 2019 0 259
Гаррісон Форд в трейлері "Поклику пращурів" Гаррісон Форд в трейлері "Поклику пращурів"

Екранізація Джека Лондона.

20 листопада 2019 0 247
Фенікс зіграє в сіквелі "Джокера" Фенікс зіграє в сіквелі "Джокера"

Режисером знову стане Тодд Філліпс.

20 листопада 2019 0 324