Держкіно знімає з ефіру російський серіал


Новини: Держкіно знімає з ефіру російський серіал

Ще один телесеріал, слідом за "Останнім копом", якому Держкіно 26 жовтня скасувало державну реєстрацію та анулювало прокатне посвідчення, українці можуть не додивитися до кінця. Нині ідеться про серіал "Я дарю тебе счастье", повідомляє Укрінформ.

Про це сказав у четвер по завершенні засідання Експертної комісії з питань розповсюдження і демонстрації фільмів при Держкіно перший заступник голови агентства Сергій Неретін у коментарі журналістам.

"До нас вчора звернулася Нацрада з питань телебачення і радіомовлення, також Держкіно отримало аналогічні звернення від громадських організацій, з приводу того, що серіал "Я дарю тебе счастье", якому ми видали прокатне посвідчення, має ідентичний варіант, що демонструється в Росії, - "Солнце в подарок". За всіма ознаками, йдеться про один і той самий твір. Нацрада зазначає, що цей фільм є в державному реєстрі Російської Федерації під іншою назвою - "Солнце в подарок", із зовсім іншим режисером тощо. Вони переглянули цей серіал, переконалися, що це той самий твір, і на підставі цього прислали нам висновок", - сказав Неретін.

Він зазначив, що це й стало причиною того, щоб сьогодні скликали Експертну комісію, аби розглянути ситуацію.

"Оскільки виробники фільму, які були присутні на цьому засіданні, визнали свою помилку, - що подали недостовірні дані, - Держкіно змушене буде скасувати прокатне посвідчення. Якщо вони подадуть нові документи, зі зміненими даними, ми будемо це вирішувати", - зазначив Неретін.

За його словами, в даному разі скасування посвідчення - в повноваженнях Держкіно, і для цього рішення Експертної комісії йому не потрібне. А також, що рішення Держкіно вірогідно набуде чинності вже сьогодні.

У листі Нацради йдеться про те, що "подвійне трактування вихідних даних одного і того ж твору може мати ознаки поширення недостовірної інформації з метою нівелювання законодавчих вимог, зокрема статті 15 Закону України "Про кінематографію". Факт подвійного трактування зафіксований під час моніторингу Національної ради.

Sushchenko 10 листопада 2016


Ім’я:
16 червня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Честейн і Гарфілд у трейлері «Очі Теммі Фей» Честейн і Гарфілд у трейлері «Очі Теммі Фей»

Так, це вони в гримі!

14 червня 2021 0 464
Поганими дорогами до Атлантиди Поганими дорогами до Атлантиди

Золота Дзиґа 2021: названо лауреатів П’ятої Національної кінопремії

13 червня 2021 0 484
Портман і Мур зіграють у режисера «Керол» Портман і Мур зіграють у режисера «Керол»

У драмі «Май грудень».

14 червня 2021 0 468
Сергій Лозниця знову в Каннах
ексклюзив
Сергій Лозниця знову в Каннах

З документальним фільмом «Бабин Яр. Контекст»

03 червня 2021 0 2479
Г’ю Джекман у трейлері трилера «Ремінісценція» Г’ю Джекман у трейлері трилера «Ремінісценція»

Від авторки «Світу Дикого Заходу».

03 червня 2021 0 2326