Говорухін образився на реакцію глядачів


Новини: Говорухін образився на реакцію глядачів

Феcтиваль «Кінотавр» проходить з 2 по 9 червня в Сочі.

Глядач завжди був, є і буде найсуворішим критиком. Його не можна спробувати переконати, а рішення неможливо оскаржити. Російський режисер Станіслав Говорухін не очікував, що глядачі не приймуть його останню стрічку «Weekend». Відгуки на стрічку, яка відкривала 2 червня фестиваль «Кінотавр», і сміх у залі настільки засмутили Говорухіна, що він, за власним визнанням, перестане знімати кіно.

Постановник підкреслив, що у нього пропав кураж, бажання знімати нові фільми після того, як він несподівано для себе почув сміх на показах своєї драми. Як виявилося, не тільки аудіорія на «Кінотаврі» відреагувала подібним чином на нову стрічку. Говорухін продемонстрував фільм у ще двох різних групах глядачів. У всіх глядачів була однакова реакція - вони сміялися в одних і тих же місцях, що здивувало і образило режисера.

Народний артист Російської Федерації наголосив, що представлена ​​на кінофорумі картина ще не готова і в прокат вийде за іншою назвою. Він також заявив, що його кінематографічне бачення «Не римується» з «Кінотавром» і він ніколи б не віддав свою картину в конкурсну програму, а аудиторію фестивалю не може назвати своєю. «Мій глядач - людина, яка читає книжки, а не телефон», - сказав скривджений постановник.

За сюжетом кримінального неонуару, йдеться про бізнесмена, що вчинила вбивство. У фільмі «Weekend» знялися Максим Матвєєв, Віктор Сухоруков та Катерина Гусєва. Картина отримала різко негативні відгуки, і, за повідомленнями присутніх на «Кінотаврі» критиків, багато глядачів залишали сеанс, чи не додивившись фільм до середини.

Нагадаємо, що на рахунку Станіслава Говорухіна такі картини, як «Вертикаль», «Пірати ХХ століття», «Пригоди Тома Сойєра і Гекльберрі Фінна», «Місце зустрічі змінити не можна», «Росія, яку ми втратили», «Ворошиловський стрілок» та інші.

Сам фестиваль «Кінотавр» проходить з 2 по 9 червня в Сочі. В основний конкурс цьогорічного фестивалю увійшло 12 картин. 

Sushchenko 04 червня 2013


Ім’я:
13 червня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Ще одна екранізація Стівена Кінга Ще одна екранізація Стівена Кінга

Творець «Ганнібала» і «Американських богів» зніме нову версію «Кристини».

11 червня 2021 0 545
«Без різких рухів». Трейлер трилера Содерберга «Без різких рухів». Трейлер трилера Содерберга

Дель Торо, Деймон, Чідл та інші.

09 червня 2021 0 979
Ван Дамм в Україні. Трейлер «Останнього найманця» Ван Дамм в Україні. Трейлер «Останнього найманця»

Екшн-комедія Netflix, яку знімали в Києві.

08 червня 2021 1 1284
Історія символу Парижа у трейлері драми «Ейфель» Історія символу Парижа у трейлері драми «Ейфель»

Чим натхненна знаменита вежа?

10 червня 2021 0 727
Сергій Лозниця знову в Каннах
ексклюзив
Сергій Лозниця знову в Каннах

З документальним фільмом «Бабин Яр. Контекст»

03 червня 2021 0 2120