Увійти через
facebook
 

Гран-прі Одеського МКФ взяла драма про підлітків


Новини: Гран-прі Одеського МКФ взяла драма про підлітків
Оголошено переможців Третього Одеського міжнародного кінофестивалю, який пройшов з 13 по 21 липня.
Гран-прі кінофестивалю статуетку «Золотий Дюк» і грошовий приз розміром в 15 000 доларів отримала британська драма «Зломлені» Руфуса Норріса, представляти яку до Одеси приїжджав один з акторів картини Кілліан Мерфі. Нагадаємо, що в цьому році головну премію кінофестивалю вручало не журі, а глядачі, які віддавали свої голоси за фільми, які їх сколихнули найбільше. «Зломлені» піднімають ряд актуальних гострих соціальних питань у сучасному суспільстві, виносячи на перше місце проблеми підлітків.
Також свої призи вручило міжнародне журі, яке на Третьому ОМКФ очолив почесний президент Міжнародної федерації кінопреси ФІПРЕССІ Андрій Плахов. Вибирати переможців йому допомагали торішній лауреат Одеського кінофестивалю в номінації "Кращий режисер" Оліас Барко, німецький актор Олександр Фелінг, генеральний директор МКФ "Молодість" Андрій Халпахчі та режисер Міхаель Боганім. Журі назвало найкращим фільмом картину Сергія Лозниці "В тумані". Як стверджує журі, рішення по картині було прийнято одноголосно.
Також кінематографісти вручили два спеціальні призи - українському фільму "Звичайна справа" ("за крок до відродження українського кіно") та румунсько-нідерландській стрічці "Всi в нашій сім'ї" ("за свободу стилю і силу історії про повсякденне життя в Румунії"). Також картина "Звичайна справа" стала переможцем української конкурсної програми, яка проходила на ОМКФ вперше.
Приз за кращу режисуру отримали Бенуа Делепін і Гюстав де Керверн, режисери фільму "Революція". Нагороди за кращу акторську роботу удостоєний акторський ансамбль фільму "Ляльковий дім".

В рамках церемонії закриття президент фестивалю Вікторія Тігіпко оголосила дати Четвертого Одеського кінофестивалю - він пройде з 12 по 20 липня 2013 року. 

Катя Зиновьева 21 липня 2012
Like

Ім’я:
19 жовтня 2019
Ваш коментар

популярні новини


Йогансон і Драйвер у першому трейлері "Брачної історії" Йогансон і Драйвер у першому трейлері "Брачної історії"

Драма про складні відносини.

18 жовтня 2019 0 203
"Кролик Петрик 2". Перший трейлер "Кролик Петрик 2". Перший трейлер

Вухань повертається.

18 жовтня 2019 0 194
Наомі Гарріс може зіграти в "Веномі 2" Наомі Гарріс може зіграти в "Веномі 2"

Актриса веде переговори про роль лиходійки.

18 жовтня 2019 0 123
Роберт Паттісон: "Бетмен – не герой" Роберт Паттісон: "Бетмен – не герой"

Актор стверджує, що з його персонажем щось не так.

18 жовтня 2019 0 169
Найжорстокіший бойовик в світі Найжорстокіший бойовик в світі

Під голос актора Хоакіна Фенікса і музику Мобі

18 жовтня 2019 0 165