"Хенкок 2" вже має більше 40 можливих сценраріїв


Новини:
Пітер Берг придумує, як убити Хенкока.
Режисер фільму «Хенкок» Пітер Берг відповів на благання фанатів - друга частина комедійного екшна буде. Правда, не відомо коли буде розпочато роботу над фільмом - до сих пір немає головної ідеї сиквела.
Одним з можливих варіантів для продовження Берг розглядає можливу смерть Хенкока. Однак, більшість ідей режисер відкидає:
- Ми спробували вже близько 40 різноманітних сюжетних ліній, але не можемо зупинитися на жодній. Нам вже навіть приходило в голову оголосити конкурс в інтернеті на кращу смерть для Хенкока, - говорить Пітер Берг.
Вибрати режисерові можливий подальший сценарій допомагає актор Уілл Сміт, який виконав у «Хенкоку» головну роль. За словами Берга, саме у Сміта з'явилася якась геніальна ідея для другої частини екшна, але у режисера і актора банально немає часу зустрітися і обговорити її.
Сценаристи для фільму "Хенкок 2" були найняті ще в 2009 році, а в головних ролях в сіквелі повинні були знятися Уiлл Сміт, Шарліз Терон і Джейсон Бейтман.
Фільм "Хенкок" вийшов на екрани в 2008 році і при бюджеті в 150 мільйонів доларів зумів зібрати у світовому прокаті 624 млн доларів. Ще майже 90 мільйонів доларів "Хенкоку" вдалося заробити на DVD-дисках.
Відомий житель Лос-Анджелеса Джон Хенкок (Уілл Сміт) має незвичайну силу, здатність літати і невразливість до поранень. Своїми здібностями він користується, рятуючи життя людей і ловлячи злочинців. Проте робить це він дуже грубо, нерідко руйнуючи будинки, дороги і завдаючи інший багатомільйонний збиток місту. При цьому він міцно випиває і огризається на незадоволених його витівками людей.
Катя Зиновьева 17 лютого 2012


Ім’я:
02 серпня 2021
Ваш коментар

популярні новини


«Будинок Гуччі» Рідлі Скотта. Перший трейлер «Будинок Гуччі» Рідлі Скотта. Перший трейлер

Гага, Драйвер, Лето, Айронс, Пачіно, Гаєк.

30 липня 2021 0 466
Вілл Сміт у трейлері драми «Король Річард» Вілл Сміт у трейлері драми «Король Річард»

Історія родини сестер Вільямс.

28 липня 2021 0 527
Айзек і Дефо  у трейлері «Холодного розрахунку» Айзек і Дефо у трейлері «Холодного розрахунку»

Від сценариста «Таксиста».

29 липня 2021 0 454
«Мисливці за привидами: З того світу». Новий трейлер «Мисливці за привидами: З того світу». Новий трейлер

Прем'єра – у листопаді.

28 липня 2021 0 649
Зірки Marvel зіграють у комедійному горорі Зірки Marvel зіграють у комедійному горорі

Ентоні Макі і Девід Гарбор – у фільмі «У нас привид».

28 липня 2021 0 506