Уітні Х'юстон отруїлась тими ж ліками, що і Джексон


Новини: Уітні Х'юстон отруїлась тими ж ліками, що і Джексон
Причиною смерті Уїтні Х'юстон стала випивка і ліки.
Американська співачка і актриса Уїтні Х'юстон померла не захлинувшись у ванній, а в результаті прийому "коктейлю" з алкоголю і ліків в останні 48 годин до смерті.
Таку версію виклала поліція лос-анджелеського району Беверлі-Хіллз рідним і близьким шестиразовій власниці музичної премії Grammy. Підкреслюється, що ліки аналогічні тим, що були призначені Майклу Джексону.
В результаті розтину тіла Уітні Х'юстон на ньому не було виявлено слідів ударів, інших травм або ран, повідомив раніше заступник слідчого у справах про насильницьку або раптову смерть Ед Вінтер. Висновок за підсумками розтину, за його словами, буде опубліковано тільки після того, як патологоанатоми ознайомляться з результатами токсикологічної експертизи. На неї зазвичай йде 4-6 тижнів.
Поліція Беверлі-Хіллз розглядає варіанти ненасильницької смерті співачки. Слідчі схильні вважати, що Х'юстон померла до того, як вона з головою опустилася під воду у ванні. При розтині в її легенях була виявлена вода. Але її обсяг виявився занадто малим, щоб зробити висновок, що виконавиця захлинулася, втративши свідомість або заснувши. Все вказує на те, що смерть наступила до занурення під воду.
Поліція досі не розкриває результати дізнання, проведеного в номері готелю "Беверлі-Хілтон", де трапилася трагедія. В ніч з п'ятниці на суботу співачка вживала спиртне. У її номері в готелі були знайдені шість баночок з антидепресантом Xanax. У поєднанні з алкоголем цей препарат може надати седативну дію, наприклад, занурити людини в сон або змусити втратити свідомість. При додаванні в таку суміш інших ліків може наступити смерть.

Уітні Х'юстон всього кілька годин не дожила до музичного марафону напередодні 54-ої церемонії вручення премії Grammy. Організатори церемонії вирішили присвятити захід легендарній артистці. 

Катя Зиновьева 14 лютого 2012


Ім’я:
31 липня 2021
Ваш коментар

популярні новини


«Мисливці за привидами: З того світу». Новий трейлер «Мисливці за привидами: З того світу». Новий трейлер

Прем'єра – у листопаді.

28 липня 2021 0 431
«Будинок Гуччі» Рідлі Скотта. Перший трейлер «Будинок Гуччі» Рідлі Скотта. Перший трейлер

Гага, Драйвер, Лето, Айронс, Пачіно, Гаєк.

30 липня 2021 0 245
Вілл Сміт у трейлері драми «Король Річард» Вілл Сміт у трейлері драми «Король Річард»

Історія родини сестер Вільямс.

28 липня 2021 0 347
Айзек і Дефо  у трейлері «Холодного розрахунку» Айзек і Дефо у трейлері «Холодного розрахунку»

Від сценариста «Таксиста».

29 липня 2021 0 301
Зірки Marvel зіграють у комедійному горорі Зірки Marvel зіграють у комедійному горорі

Ентоні Макі і Девід Гарбор – у фільмі «У нас привид».

28 липня 2021 0 356